Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kálmán Olga most utálja az...

Kálmán Olga most utálja az LMP-t, amiért részben nekik köszönhető az újabb Fidesz 2/3-ad?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Eddig szerette? Egyébként nem hiszem, hogy utálná, miből gondolod?


Az LMP-t csak a választók tudják megbüntetni, hogy megvonják tőlük a szimpátiát. Ha ez bekövetkezik, akkor egyértelműen rossz út volt a passzív, "csak azért se" taktika. Ha nem, akkor felmerül a kérdés, hogy a választóik mennyire szerettek volna kormányváltást.

2018. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem, nem csak ő csalódott bennük.
2018. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Eddig a fidsz ellen ment az acsarkodás, gyűlölködés, mert esélyét látták a győzelemnek ha összeállnak.

Összefogásról szó sem volt, csak választási matekolásról.


Előtte is marták egymást, most csak ez folytatódik.

Mert alkalmatlanok arra, hogy felfogják, nem azért veszítettek mert nem álltak, össze - hanem mert nem volt miért őket választani.

2018. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk az LMP-re jóval többen szavaztak mint 4 éve. Akkor 260 ezer, most közel 400 ezer. Népszerűbb, mint a DK, az MSZP is sokat veszített, Jobbik egy picivel több szavazatot kapott.


Most mindenki az LMP-t okolja a 2/3-ért, pedig a Jobbik egyetlen egy körzetben sem lépett vissza... Persze az LMP már engem is idegesített a végére a csak azért sem hozzáállásával.

A szavazóikat nem ismerem, de a kisebb vidéki településeken teljesen ismeretlenek.

2018. ápr. 9. 19:43
 5/8 A jó édes ***** válasza:
60%
Nem tudom, de a többi párt inkább köszönettel tartozik az LMP szavazóknak, mert ha megnézed a legtöbb településen ők szavazták át legtöbben egy esélyesebb kerületi jelöltre. Van olyan, hogy listán simán kaptak 10-12%-ot, de egyéniben csak 1,5-2% jött össze. Sajnos sikerült így egy csomó DK-s vagy MSZP-s jelöltet is bejuttatniuk.
2018. ápr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
#5: Lehet, de ha Budapesten meg pár körzetben visszalepnek, ahol eselyük sem volt, akkor legalább 2/3 nem lenne.
2018. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azt feltételezni, hogy a visszelépő LMP-s képviselő szavazatait automatikusan a körzet legerősebb ellenzéki jelöltje kapja meg botorság. Nekem az összes LMP-re szavazó ismerősöm előbb szavazna a Fidesz-re, mint az MSZP/Párbeszéd/DK/Együtt stb. pártokra.
2018. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Oké, de akkor nem kellett volna kormanyvaltasról brekegni. Tudod, az a vicc, hogy en az LMP- re szavaztam, mert olyanra nem akartam, aki volt már kormanyon. Viszont, mivel szerintem, "tettek" a 2/3-ért, nem vagyok benne biztos, hogy megegyszer őket választom.
2018. ápr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!