Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek normális az, hogy...

Szerintetek normális az, hogy utálják egymást az emberek csak azért mert az egyik fideszes a másik meg ellenzéki? ( ismerősök, kollégák, barátok)

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk a családban van mindenféle, jobbikos, fideszes, kétfarkú kutyás, és mégis a családi összejöveteleken jól elvagyunk, eszünk, iszunk, beszélgetünk. Kollégáim közül is van aki Gyurcsány imádó, van aki jobbikos, van aki a Fidesz felé húzott, mégis egész nap jól elvagyunk a munkahelyen. Intelligencia kérdése az egész. Akik gyűlölnek másokat, azoknak kevés van belőle.
2018. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Mivel éppen az a baja sok kérdezőnek, hogy nem látja maga körül a fideszeseket, hát nyugodtan kijelenthetem, hogy azért, mert a fideszesek általában nem utáloznak, nem vesnek össze a környezetükkel csak azért mert azok ellenzékiek.


Fordítva viszont az itt olvasható ellenzéki megszólalásokból is jól látszik, hogy ők viszont alapból képtelenek elfogadni, hogy valaki másképpen is gondolkodhat, mint ők.


Ez van.

2018. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Ilyen szempontból az emberek 60%-a teljesen dilettáns. Saját ismerősi körömben is van ezzel gond, mivel lenne egy összejövetel, de ha jön a Fideszes, nem jön az LMP-s, ha meg jön az LMP-s, nem jön a Fideszes. Mindezt úgy, hogy gyerekkori barátok voltak a választások előtt.


De ami még elkeserítőbb az az, hogy akkor sem úszod meg, ha független vagy. Ha nem mentél szavazni, máris mocskos Fideszbérenc, vagy balliberális szemétláda vagy. Ha nem mondod el kire szavaztál, szintén. Holott te csak szeretnél nyugalomban élni, és nem politizálni.

2018. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem normális. Régen láttam ilyet, de most már nem igazán találok személyesen fideszest. Viszont nagyon jól össze tudja kovácsolni népet a közös narancskomcsi gyalázás, kifigurázás, tényleg elképesztő hatása van :)
2018. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
1: Így van, ez intelligencia kérdése, függetlenül attól, hogy fidesz szavazó valaki, vagy ellenzéki.
2018. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért a politikai irányultság összefügg a személyiség más, fontos jegyeivel. Nem lehet véletlen, hogy a (többnyire régi) barátaim közt egyetlen fideszes sincs, és a rokonaimnak is legfeljebb annak az ágában vannak, amellyel nem tartjuk a kapcsolatot.
2018. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem normális. Külföldön teljesen jól elbeszélgetnek a különféle pártállásúak, én is velük.

Ha itthon vagyok, nem osztok semmi politikát a facebookon, mert vannak olyan ismerőseim akik képesek lennének betámadni oldaltól függetlenül.

Engem nem szokott érdekelni, ki miért milyen, ők viszont ebből gondolnak valaki rossznak vagy jónak és ez nem intelligens.

2018. ápr. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Normális. Szerintem jogosan utálom a fideszeseket azért,mert eladták a jövőmet egy zsák krumpliért,némi bözsiutalványért,esetleg valami zsíros közbeszerzésért.
2018. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!