Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még itt olyan aki a...

Van még itt olyan aki a választás miattegy külföldre, vagy gondolkodik rajta?

Figyelt kérdés

Kort és foglalkozást is írjatok légyszi.

Én 21 éves egyetemista vagyok, csak nem kapok munkát az egyetem mellett így nem tudom tovább folytatni az egyetemet egyenlőre sajnos. :( A szüleim nem tudnak tamogatni, az önkormányzat nem segít semmit :(



2018. ápr. 9. 23:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Viszlát.
2018. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%

Egyelőre. Egy egyetemistától elvárható.

Jó utat.

2018. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
én
2018. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Szintén egyetemista vagyok (informatika) és én már jövő hónapban indulnék, ha lenne aki segítene (ismerős) az alapokban/kezdeti lépésekben és erősebb lenne a nyelvtudásom (középfokú angolom van). De a fentiek hiányában sajnos (talán örökké) reménytelen. :'(
2018. ápr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
McDonaldsba tuti kapsz munkát
2018. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

# 1 # 5

Látod ezekek szavaztak a Fideszre... :/

2018. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
Aha. Ösztöndíj, diákhitel, korrepetálás? Egyetemi városban csak az nem talál diákmunkát, aki nem akar. És hogy jön ide a választás, mindjárt megoldhatóvá válna, hogy anyádék támogassanak?😂😂
2018. ápr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha te ma Magyarországon nem találsz diakmunkat akkor külföldön éhen fogsz halni. Diákhitel is van.
2018. ápr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem veszek fel diákhitelt. Van hova mennem dolgozni, sajnos már sokan vannak kint a szakomrol, ok segítenek. 😐
2018. ápr. 9. 23:47
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem. Külföldön tanultam, szereztem diplomát. Én ezért jövök most haza, köszi de elég volt a fekete németekből.
2018. ápr. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!