Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most egy kivándorlási hullám...

Most egy kivándorlási hullám indul meg a Fidesz 2/3-os győzelme után?

Figyelt kérdés
Ha mennek az emberek, akkor addig lenne jó menni, amíg nincs kerítés a nyugati határon is.

2018. ápr. 10. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem fog, a libsik Trump megvalasztasa utan is millios kivandorlasi hulammal riogattak Amerikabol Kanadaba, ami elmaradt...
2018. ápr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Nem kell rettegni!

Nem áll jól!

(ti mondtátok korábban)

2018. ápr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Elvárnám, hogy elváljon a sz@r a májtól, de nem fog.
2018. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Igazából mindenkit aki nem fideszes el kéne üldözni az országból. Úgyis Sorosnak dolgoznak és szabotálják a növekvő GDP-t. Most megyek vissza WC-t pucolni addig is hajrá Fidesz!
2018. ápr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz hullám. Aki akart, ment. A többi ilyen olyan ok miatt nem tud. Akarna talán, de nem tud. E pillanatban ezért nincs migrásveszély se. Kivéve azok számára, akiknek ez az agyukban van. Rajtuk nem lehet segíteni.
2018. ápr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyan az lesz mint az elmúlt években. A fiatalok nagy része meg a középkorúak mennek, aki itthon elvan, és jó neki a szűkös megélhetés az úgy is itthon marad.
2018. ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

attól függ, mi jön ez után. a képzetlen munkaerőnél nem hinném, hogy lesz növekedés, de a képzett, magabiztosan nyelvet beszélőknél(akár gondolhatunk itt az orvosokra) elképzelhető, hogy nagyobb ütemben fog nőni az elvándorlásuk, ha továbbra sem lesznek számukra elfogadhatóak a munkakörülmények.


akinek van egy érettségije, az továbbra is elvből fog kimenni, nem pedig azért, mert ott mekkora lehetőségek vannak. ha beköltözne egy munkásszállóra itthon, és dolgozna 3 műszakban egy gyárban, arányaiban akkor sem maradna sokkal több pénze, de mind1.


én is mennék, de van munkám, ellátom magam, és látom, hogy kinn sem lenne sokkal jobb a helyzetem. az, hogy nem értek egyet a körülöttem élők döntésével, sem az általam meg nem választott politikusokkal, azt egy tök egyszerű intézkedéssel meg tudom oldani. nem mélyedek el benne...

2018. ápr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Amikor en elhagytam a dicso magyar hazat akkor meg Orban eppen porbafingo kiskolok volt. es mar akkor ugy lattam jonak hogy nem szeretnek egy novekvo szarkupacban fergecske lenni. Jo nekem egy normalisan mukodo orszag ahol megbecsulnek meg tudok elni . eletem legjobb dontese volt hogy a fenylo kadarizmustol 1987 ben bucsut vettem. egy begeto nep begeto baranyai nem mennek sehova. hidd el gyavabbak (voltak ) es lesznek meg ahhoz is hogy engedely nelkul kitoroljek a sajat fenekuket.
2018. ápr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amennyiben az ország helyzete tovább romlik, úgy mindenképpen. Aztán majd oda jut az ország, ahová Bulgária meg Románia, hogy pár év alatt lelép 1-2 millió ember.
2018. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmilyen kivándorlási hullám.:)
2018. ápr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!