Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én gondolom úgy, hogy az...

Csak én gondolom úgy, hogy az itt vitázók 90%-a nem rendelkezik megfelelő ismeretekkel ahhoz, hogy politikai vitákba bocsátkozzon?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy a legtöbbnek origó,index és társaik a szentírás; gazdasági mutatókat nem, hogy elemezni, de értelmezni sem tud a a többség.

Nem utolsó sorban, egy valamire való vitában az ember nem veszti el a józan eszét, nem szitkozódik és nem személyeskedik.

Vagy tudjam ezt be annak, hogy itt a gyakorin ez a színvonal?



2018. ápr. 10. 10:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
27%

"Ajjaj, látom itt nincs esély a normális beszélgetésre, egy próbát megért... :-)"


Miért nem? Tessék mutasd meg melyik gazdasági mutatók tükrözik a bevándorlókkal kapcsolatos aggályokat vagy azt, hogy 6 milliárdos kórház beruházás után is Egerben nagymamámat egy 6 ágyas szobába nyolcadiknak fektették be.

2018. ápr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdezo! EZ a magyar vitakultura mit az ilyen helyeken talalsz.a baj az hogy az eletben is kb igy viszonyulnak egymashoz az emberek. ezert is vagyok regen masutt es nem ott.
2018. ápr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez így van ( mármint nem csak te gondolod így).

De! Ez a gyk, és nem egy parlamenti vita. Engem érdekel a sötét emberek véleménye is, hogy letisztuljon számomra, miért ez lett a választási eredmény. És igen, be lehet sorolni engem is az inkompetensek közé, nem is érdekel a politika, csak érint. Mint mindenkit!

Szóval hadd mondjam már el a véleményemet anélkül, hogy gazdasági oldalakról tájékozódnék. Aki nyitott szemmel jár, az azért többnyire képben van. A gazdasági mutatókról meg minek vitázni, mikor azok tények.

2018. ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!