Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angol nyelvvizsgaval es nemet...

Angol nyelvvizsgaval es nemet nyelvi ismeretekkel diakkent hol van eselyem nyaron diakmunkaban elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
10-es tanulo vagyok. Szeretnek nyaron dolgozni, de nem fizikai munkara, hanem valami papir munkara gondoltam. Azon is gondolkodtam, hogy akar kulfoldre is szivesen mennek (kifehezetten Anglia az ami erdekel). Ha tudtok valami jo munkalehetoseget, akkor legyszives irjatok meg.

2017. dec. 9. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Én inkább otthon próbálkoznék ennyi idősen. Csak angliáról tudok nyilatkozni, itt nem keresnél annyit 16-17 évesen hogy a megélhetésedet is ki tudd fizetni ráadásul kiskorúnak nem angol bankszámlával nem hiszem hogy adnak szállást. Esetleg ha van ismerősöd akkor jó lehet ha nincs akkor inkább várj meg egy pár évet.
2017. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!