Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok egy LMP-Jobbik...

Mit szólnátok egy LMP-Jobbik koalícióhoz?

Figyelt kérdés
Ez a két párt még nem volt kormányon, egy új kezdetet jelenthetnének. Ugyanakkor megmaradna a különböző érdekek és értékek képviselete is, egyfajta egyensúly alakulhatna ki. Esetleg a Momentumot tudnám még elkepzelni egy harmadik kormányzó erőként. Ki mit gondol, illetve láttok esélyt 2022-ig ezen pártok megerősödésére?

2018. ápr. 10. 13:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Schiffer és Vona szimpi duó lettek volna, de egyik sincs már a közéletben, jobbik elnök nélkül szóval a kérdésedről egyelőre nem lehet sokat mondani
2018. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom. Mindenesetre örülnék neki, de nem 2022-ben lesz a következő választás ;)
2018. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Andizsuzsi ***** válasza:
Most, amikor mindkét párt azt keresi, hogy merre tovább?
2018. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a Jobbik merre.Nemrég még azt mondtam volna erre olyan mintha a Fradi meg az Újpest egyesülne.
2018. ápr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Minek?

Ha kell majd szavaznak együtt és kész.

Meg ígyisúgyis kevesek.

2018. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Számomra a jelenlegi helyzetben elfogadhatatlan szövetséget kötni egy fasiszta párttal.
2018. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#2: Mikor lesz a következő parlamenti választás? Előrehozott választásokra gondoltál? :p


#3: Valóban jelenleg mindkét pártban belső problémák vannak, de abból kiindulva tettem fel a kérdést, hogy feltételeztem hogy ezekre pozitív megoldást találnak :)


#5: Tudom hogy egyelőre kevesek, a jövőbeli esélyeket latolgattam, illetve hogy ki hogy állna hozzá.

2018. ápr. 10. 14:18
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
2, Igen. Mindenki választási csalásról beszél Volnertől Gyurcsányig, ráadásul máris tüntetéseket szerveztek. Ilyen azért rég nem volt....
2018. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne mindkettő éppen a szétesés szélén, akkor is mire mennének a koalícióval? Összesen van 25%-os támogatottságuk, nem valami kormányzóképes erő.
2018. ápr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nyilván magasabb támogatottság mellett lehetne csak megvalósítható, esetlegesen, a jövőben. Azt hittem hogy egyértelműen lejött a kérdésből hogy így értettem, de ezek szerint nem fogalmaztam elég világosan.
2018. ápr. 10. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!