Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hová tűntek a kormánymédiából...

Hová tűntek a kormánymédiából a migránsok veszélyeire felhívó hírek?

Figyelt kérdés
Megválasztottuk őket újra, erre másnap már el is felejtenek minket, és már nem is akarnak megvédeni minket?! Megbántam azt, hogy kire adtam a szavazatomat négy évre. Becsapottnak érzem magam.

2018. ápr. 10. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Megbántad te is, hogy az ellenzékre szavaztál? :-)
2018. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Tehát jól értem, hogy van itt olyan, akit az zavar, hogy nem riogatják tovább? (Minek folytassák a kampány propagandát, ha már nyertek?)
2018. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Engem igenis zavar. Olyan nincs, hogy két napja még el akarják venni a hazámat, egy nappal később már nem. Ha nem folytatjuk, akkor az éberség csökkenni fog! Szetintem ha nem látunk Magyarországon migránst sem, és a veszélyeiről sem tájékoztatják korrektül a közvéleményt, akkor azzal nő a veszélyeztetettség a választás előttihez képest.
2018. ápr. 10. 14:41
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Kedvelem a migráncshiradót de nem is baj mert ez enyhén szólva is már nagyon túlzott nyomulás volt.
2018. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg csak ennyit vett be az agyad? Anyám...miért nem kampányoltak a lassan összeomló egészségüggyel? Az oktatással? Bár az a céljuk, hogy mindenki olyan legyen, mint a szavazóik...
2018. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Be kajáltad a dolgokat rendesen... :D


De sírva fogok röhögni, ha egyszer csak el kezdik be engedni a migráncsokat! :D Hajrá FIDESZ :D

2018. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Ennyi volt a migránsozás. Majd néhány év múlva újra előveszik őket, vagy keresnek új ellenséget.
2018. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Ez csak egy eszköz volt arra, hogy megnyerjék. Mert mi mással kellett volna kampányolniuk? Mészáros Lölő vagyonosodásával? Tiborcz-al?


Majd előveszik ne félj újra a migráció témáját, hogyha éppen valamiről ismét el kell terelni a figyelmet, vagy a 2022-es választások előtt.

2018. ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Orbánék csak bevetették a korábban kritizált taktikát.

[link]

Most már nincs szükség rá, mert "nyertek".

2018. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Hazudsz, az origon ugyanolyan arányban vannak hírek erről is mint korábban. Csak az index átvert ezzel a clickbait kamuhírrel is. Választás előtt is voltak olyan napok hogy csak napi 1 ilyen hír volt.
2018. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!