Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gondoljátok, hogy jót...

Nem gondoljátok, hogy jót tenne az országnak egy polgárháború, hogy kiderüljön az igazság?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 21:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
#10 Elkeserítő! Ki áll be ezek sorába, és szavaz a Fideszre? Szégyelleném, hogy közéjük tartozom.
2018. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem, tudod milyen egy háború? Nyilván lövésed sincs róla, ha ilyen baromságot kérdezel. Remélem kamu...mellesleg a gazdaságnak jó az állandóság, a demokrácia meg ilyen, az van kormányon, akit a legtöbben akarnak, a többiek meg belenyugszanak.
2018. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
26%
Csakhogy Magyarországon nem az van kormányon, akit a többség akar.
2018. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudod te egyáltalán, mi az a polgárháború?


Személyesen én sem tapasztaltam ugyan, azonban 2006 októberében volt szerencsém belecsöppenni a zavargásba. Semmi nem volt ahhoz képest, amit egy polgárháború jelentene, mégsem kívánom senkinek azt, amit ott átéltünk.

2018. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
13 -as akkor áruld már el melyik pártot támogatja a többség?
2018. ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
69%
13, de pontosan az van. Kiderült vasárnap. Az ellenzék szavazatai megoszlottak kb. 10 kisebb nagyobb párt között. Ez van sajnos, vagy nem sajnos, nézőpont kérdése.
2018. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
És amúgy kitűnő ötlet. Már ne csak neten öljék egymást az emberek hanem élőben is😀 Csodás, komolyan...
2018. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok

Bocsáss meg 3-as, a kommentem nem neked szól, hanem annak a csúszómászónak, aki a 3-as volt és akit töröltek.

2018. ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki egy évre Szíriába, és ha élve hazajössz, válaszold meg a kérdésedet.
2018. ápr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

A szomorú igazság márpedig az, hogy de. Előre megmondom, hogy ezentúl a fidesznek minden választáskor meglesz a 2/3. Hogy miért? Van nekik tömérdeknyi pénz és a média nagyrésze is már az ő tulajdonukba van. Innentől kezdve bárki is próbál bármivel azt vagy lefizetik, megfenyegetik, vagy a médián keresztül megy a népbutítás (lásd migráció) és akkor máris elérte a fidesz, hogy ővék a választás megint.


Sajnos ott kúrtuk el, hogy hagytuk őket hatalmon maradni és most már minden egyes nappal csökken az esélye, hogy demokratikusan fogunk tőlük megszabadulni.

Hacsak valami csoda folytán az összes ellenzék azt nem mondja, hogy egyesülésre fel és egypártként indulnak a választáson, de elvi és ideológiai kérdések miatt ez kb lehetetlen. Szóval én ezért tartom a polgárháborút esélyesnek. Viszont az megint más kérdés, hogy ez mikor, hogy, hogyan, kikkel zajlana le.


Összegezve: ha a fideszt demokratikusan akarjuk megbuktatni, akkor azért minél hamarabb kell tenni, mert az idő fogy ők meg a hatalmukat folyamatosan terjesztik. És a békés pár ezer fős tüntetés meg szart se fog érni.

2018. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!