Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire föl lázonganak a liberáli...

Mire föl lázonganak a liberális fiatalok?

Figyelt kérdés

Az MSZPvel nosztalgiázó nyuggereket kivéve minden korosztályban 2/3 körül van a jobb oldali szavazók aránya.



Miért hőbörög az a 30% amely egyébként is megosztott és maga sem nagyon tudja hogy mit akar kivéve hogy megakarják buktatni a mcskos Orbántot....


2018. ápr. 10. 21:38
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 10. 21:39
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
4 eve a demokratikus baloldalra szavazok es igyis teszek de muszaj lesz sajnos elhagyn az orszagot es majd akkor viktor nyuggerei is megtudjak mi az igazsag ha nem lesz love nyugdijra
2018. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
12%
Fiatalság bolondság...
2018. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
19%
Mert haszontalanok és a rendszert okolják. 21 vagyok mellesleg tehát a saját generációmról beszélek. Figyelembe véve a számukra elérhető eszközöket (internet stb), az egyik legbutább generáció a történelemben.
2018. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

Én csak amiatt háborgok, hogy ocsmány propagandával sikerült Orbánnak nyernie a választásokon. Hitler propagandaminiszterét idézném:


"Az átlagos ember annyira együgyű, hogy csak nyomatékosan kell hangsúlyozni valamit, és ha az állítást gyakran megismételjük, igazságként lesz elfogadva.”


Üdv: egy demokratikus baloldali fiatal

2018. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
2 év és elvégzem a középsulit és mehetek ki CNC forgácsolónak Ausztriába havi 500 ezerért, aztán nem tanultam semmit se általánosba. :D Így is lehet
2018. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
23%
Arra majd két év múlva visszatérünk:)) ott is vannak ám cnc forgácsolók nem a nulla németeddel te kellesz oda. Másrészt, havi 500ott nem annyi mint itt. Hacsak nem ingázol a két ország között ami elég igénytelen élet.
2018. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#5


Óóóóó ezt az elvet a liberális média is sikerrel alkalmazza.


Amit a libsi média elkezd szajkózni egy napon belül azt bégeti az összes kis birka aki bukik az ilyesmire.


Pl. az utolsó pillanatig el tudták hitetni hogy kormányváltás lesz holott erre semmi esély nem volt. Talán ennek is tudható be a liberálisok jelenlegi tehetetlen csalódottsága

2018. ápr. 10. 21:53
 9/26 anonim ***** válasza:
98%
Majd ha nem marad az országba csak nyugdíjas meg vidéki alkoholista, meg iskolázatlan roma, azokkal majd építheti orbán az illiberális demokráciáját.
2018. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
16%
Én külföldön jártam egyetemre (és éltem nyilván) és el kell, hogy mondjak, hogy a kinn élők nagy része esik bele inkább a retkes kategóriába. Akinek valami diplomát igénylő folgalkozása van az jó indulattal 10%. A nagyrésze az kulizik és a nyelvet sem beszéli megfelelő szinten:)
2018. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!