Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ha kézzel fogható...

Szerintetek ha kézzel fogható bizonyíték lenne a csalásról, a fideszesek képesek lennének megemészteni, hogy tévedtek, és igazat adnának a bizonyítékoknak, vagy ezt is tagadnák és próbálnák védeni a védhetetlent?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 00:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%
A fővároson kívül valóban rengeteg szavazatott kapott a Fidesz és egyáltalán nem "kormányváltó" hangulat volt. Ezt onnan tudom hogy egy volt MSZMP KB-s erősen baloldali bolsevik rivális felebarátommal kíváncsiságból magánközvéleménykutatást csináltunk (én sajnos egy oligarcha fideszes vagyok és ő ezt amúgy tudja:-D ) és toronymagasan állt már akkor is a fidesz és egyikünk sem hitte ezt el. Azt gondoltuk hogy csak blöff vagy ilyesmi az emberek véleménye. Viccelődtünk is ezen :-D És én azon csodálkozom hogy a fizetett közvélemény kutatás ennyire hatalmasat tévedett.
2018. ápr. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
42%
8+4 év konkrét, kézzelfogható, bárki számára megismerhető és követhető TEVÉKENYSÉG van a kormány mögött. Nem irreális ígéretek gyűjteménye, mint az ellenzék esetében.😁 Nem értem,mi a meglepő abban, hogy az emberwktúlnyomó többsége nem kért a kaotikus, helyenként még önmagával is vitába keveredő pártocskákból álló, korrekt megegyezésre képtelen ellenzékből. Röhejes, hogy a győztestől várják egyesek valaminek az elismerését, ami illogikus és bizonyítatlan, miközben őket minden hivatalos (bel- és külföldi) szerv elismerte győztesnek, az itt favorizált ellenzék jó része viszont "elfelejtett" nekik gratulálni.😂
2018. ápr. 11. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
A csalás szándékos volt és tagadják
2018. ápr. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

11-es fideszes oligarhának: én meg egy Jobbikos panelproli vagyok, és felültem a mátészalkai vonatra, és elmentem pár kocsmába...

Qrva nagy nyomort láttam és mélyszegénységet - és nagyon nem szeretnék Orbán anyukája lenni... annyit szidták!

Tudod, oligarha, akkora a nyomor hogy kajáért lehet szavazatokat vásárolni - és ez az igazi kritikája ennek a hordának!

Ilyenkor ne lenne kormányváltó hangulat?!

Ugyanmár!

Ha annyira nem volt kormányváltó hangulat - szerinted - akkor miért kellett csalni?

2018. ápr. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14%

"Jobbikos panelproli vagyok"

Ne járasd le a panelban élőket, ha megkérhetlek.

2018. ápr. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
66%

Aki nem teljesen valláskárosult, annak mára teljesen egyértelmű a csalás, de az utolsó lehelletükig tagadni fogják és aki csalást emleget az sorosista ügynök lesz.


Istenem, soha nem gondoltam volna, hogy 2018-ban aktuális lesz a Tanú.

2018. ápr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!