Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán honnan veszi, hogy sok...

Orbán honnan veszi, hogy sok civil Soros György alkalmazásában áll? Erre bizonyíték kell pl munkaszerződés, különben rágalmazásért a miniszterelnök a bűnöző.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 1. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

ő csak a 2.5 millió zombi szavazójának beszél, azoknak meg nem számít hogy mi igaz meg mi nem

a lényeg hogy Viktorka mondta, és az akkor ugy is van


Orbánék is tudják hogy hazudoznak, de mivel be jön, müködik így nem fogják vissza magukat a hazudozásban és a hülyítésben.

2018. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Néhány "civil" szervezetről konkrétan kinyomozták, valakikre pedig csak ráfogják. Igazából a nagy civilezés is az után indult el, amikor lebuktak, hogy óriási pénzeket kapnak külföldről. Ekkor kezdték el ezt az egész "civil vagyok" vergődést. Szerinted mennyire civil valaki, amikor a munkájából nem lenne jövedelme, mert nincs rá konkrétan igény, de olyan magánemberek pénzeli, akinek nagyobb költségvetése van, mint egy egész országnak?

Nem, nem vagyok fideszes, soha nem szavaztam rájuk.

2018. ápr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A miniszterelnök nem ezért bűnöző.


Ez kb olyan mintha elütnél 3 gyereket a zebrán és a bíróság előtt azért állnál mert nem indexeltél, lop, gyűlöletet kelt, hazudik. Ezek 10000X károsabbak mint az hogy a Vöröskeresztet lesorosozza.

2018. ápr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!