Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amíg Gyurcsány bent van a...

Amíg Gyurcsány bent van a politikában, borítékolható a Fidesz 2/3?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 11. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Gyurcsánynak semmi köze semmihez. Ha holnap visszavonulna, akkor nem változna semmi semmilyen mértékben.
2018. ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg egy kormányváltás akadály megszűnne. Az MSZP ugyanez. Sok embert ismerek, aki csak ezért húzott a fideszre vagy azért, mert ez az ellenzék egy töketlen tőcs
2018. ápr. 11. 16:59
 3/10 A kérdező kommentje:
töcs
2018. ápr. 11. 17:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hallhattunk már mindenfélét, hogy a szegénységgel kéne foglalkozni, vagy a migránsokat szintén el kéne ítélni, vagy csak egy kis momentum kell a baloldalnak, vagy így kell összefogni vagy úgy vagy bármi más. Az elmúlt 8 évben mindent láttunk, és egy dolog nem változott. A Fidesz stabilan 40-50% körül mozgott, ami kényelmes 2/3. Ahogy én látom, eddig minden amit bárki megpróbált pontosan 0 hatással bírt. Addig marad a Fidesz, amíg Orbán meg nem hal, vagy nem jön egy súlyos gazdasági világválság.
2018. ápr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az LMP borítékolja. 2010-ben és most is az LMP volt a Fidesz "jótevője".
2018. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És a szél Berni se mondott le
2018. ápr. 11. 17:29
 7/10 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg egy kormányváltás akadály megszűnne. Az MSZP ugyanez."


Miért gondolod így? Itt egy hete unásig lehetett olvasni, hogy mindenki a Jobbikra szavaz és megnyerik a választást. Meg Jobbik LMP koalíció lesz. Ők se Gyurcsányt, se az MSZP-t ki nem állhatják, még sem közelítették meg messziről sem a fideszt.


Szóval nem látom az összefüggést.

2018. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát ez a Jobbikra szavazás is olyan, hogy a feleségem is arra akart, majd meggondolta magát a szavazókörben és beikszelte a Fideszt, merthogy az ellenzék töketlen.
2018. ápr. 11. 17:51
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazából egyik se közelítette meg a Fideszt
2018. ápr. 11. 17:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Amíg Orbán Viktor azt a 2,6( akár kevesebb is) millió embert az oldalán tudja tartani borítékolható a győzelme az igazságtalan választási rendszer következtében. Nyugodtan olvass utána, hogy mi az a többségi és mi az az arányos választás és akkor rájössz, hogy Gyurcsány Ferencnek ehhez nincsen köze, bár sztem is eltűnhetne már sok más ellenzéki párttal együtt.
2018. ápr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!