Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek miért ennyire...

Fideszesek miért ennyire aktívak most kommentelés terén, a választások előtt sem voltak ennyire. Talán ők is érzik hogy valami nem stimmel a választások körük?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Mert aki a győztes oldalra került, az azt hiszi, hogy ő maga is több lett ettől.
2018. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
A pártjuk bünei nyomasztják őket, és azt gondolják ha kimossák magukat és a pártjukat akkor már ők jóemberek lesznek, pedig nem.
2018. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
A Fidesz bérkommentelőket pénzel, hogy demotiválja a tiltakozókat, tüntetőket. Az utóbbi napokban a Facebookon is elszaporodtak a kamuprofilok.
2018. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy elégtétel nekik. Önigazolás. Azt hiszik attól hogy ők vannak többen, akkor már feltétlenül nekik van igazuk van.
2018. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
Es helyetuk ki volna jobb, Fletoek akik elismertek hogy hazudtak ?
2018. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Én a Fideszre szavaztam, de már részeredmény hirdetéskor éreztem, hogy valami nem stimmel, túl nagy volt a fölény. Arra számítottam, hogy nyernek, de szoros lesz a Jobbikkal. Örültem volna a Jobbik nagyobb sikerének, mert keveset tudok a pártról, de szimpatikusak a tagok. Még most is furcsállom az eredményt.
2018. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
A Jobbik nagyon jol indult valamikor,de aztan vaganyt valtott es mire jutott vele, szinte ok is tettek egy "oszodi" beismero vallomast.
2018. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

"A pártjuk bünei nyomasztják őket, és azt gondolják ha kimossák magukat és a pártjukat akkor már ők jóemberek lesznek, pedig nem."


Nézd, nem igazán vagyok Fidesz fan, csak a tisztánlátás kedvéért megkérdem, a többi pártnak nincsenek bűnei?


Az MSZP ma született bárány?

Az ex-fideszes nagyúr Simicskával lepacsizó Jobbik?

A DK az élen Ferkóval?


Én azt vallom, hogy a Fideszt, az MSZP-t, valamint az DK-t, (aki az MSZP "szerelemgyereke") egyszerre kéne lehúzni a történelem klotyóján.


Hogy helyettük mi lesz, nem tudom, de ez szektás gondolkodásmód, ami itthon van, ez iszonyatosan hátráltat minket.


A szektásoktól elnézést kérek előre is, ha megsértettem volna valakit bármely oldalon :-)

2018. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Hataron tuli vagyok,szerintem Viktor legalabb beszol a brusszeli birokrataknak,a tobbiektol latattok ilyet ? En nem.
2018. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Orbán egyáltalán nem úgy viselkedik Brüsszelben, mint itthon. A fideszes képviselők dettó.
2018. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!