Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona G. -t Simicska váltotta le?

Vona G. -t Simicska váltotta le?

Figyelt kérdés

Vona azt mondta a vereség éjszakáján, hogy van benne még tartalék és benyújtja a lemondását, aztán majd eldöntik. Ugye utána már a parlamentbe sem ül be. Közismert, hogy Vona gyakorlatilag Simicskáé, mióta eladta neki magát Vona. Gyakorlatilag ez a neoliberális irányvonal is Simicska akarata volt.


Gondolj bele Simicska helyzetébe : hullik szét a birodalma, kezdi elveszteni a vagyonát. Egyre visszább kell adnia a hatalmából, ami elég nehéz hisz a gazdagoknak a könnyű hozzászokni a jóhoz mentalitásúak, így lettek gazdagok egyébként. Namost azt is tudjuk, hogy mentálisan nem túl erős. Nem tud magán sem uralkodni sokszor. Telefírkálja az utcákat is ezt mutatja. Mi van, ha Simicska most megbánóan Orbán bűnbicsánatát kérte, had kapjon megrendeléseket mert tönkremegy. A régi szép idők emlékére....


Lehet hogy belement ebbe Orbán. Azt kérte cserébe, hogy az uszító médiáját vegye vissza. Ugye azóta megszűnt a Lhíd rádió & Magy.Nmzt. Lehet hogy a HirTV is fokozatosan elhalkul. Ez abba az irányba mutat, hogy lehetséges hogy kiegyezett Orbánnal. Evidens, hogy a slusszpoén az, hogy Vonát el kellett távolítani a pártból Simicskának. Én akár azt is el tudom képzelni, hogy Vonának hiányzik majd a politika és alapít egy új pártot a Jobbik ellenében.


Mit gondolsz a gondolatmenetről ? Valóban Simicska váltotta le Vonát?


2018. ápr. 11. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
,,Közismert, hogy Vona gyakorlatilag Simicskáé, mióta eladta neki magát Vona. " Eddig olvastam, sajnállak.
2018. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Még jó, hogy a választás előtt nem is tudom már mikor azt mondta, hogy ha nem nyerik a választást akkor lemond
2018. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, hogy Simicska váltotta le, de az a akkor a saját döntése volt. Orbán sokkal okosabb annál, hogy félrerakasson egy embert, aki ilyen szinten szétverte a saját pártját, megszégyenült és hiteltelenné vált, mint Gábor. Neki taktikai szempontból sokkal jobb az egyre olvadó támogatottságú pártelnök Vonamed.☺
2018. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már egy éve megmondta, ha nem nyernek és nem tudnak kormányt váltani, lemond.

Igen nagyon furcsa, tartotta a szavát.

2018. ápr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!