Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye a legvadabb álmában sem...

Ugye a legvadabb álmában sem gondolhatja senki, hogy Puzsér Róbert kormánypárti és mégis így látja?

Figyelt kérdés
[link]
2018. ápr. 12. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Ő független, az tudod mit jelent? Egyformán kritizál mindent. Attól még hogy nekiment az ellenzéknek nem lesz kormánypárti
2018. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Ha elfolyik a vére, akkor sem lesz.
2018. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Amúgy abban a műsorban azt is elmondta hogy "ellenzéki".
2018. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akinek van egy kis gógyija és ismeri az embereket, az látja ezt.
2018. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es, igen tudom!:)

Pont azt akartam kiemelni, hogy rá senki nem mondhatja, hogy bárki csókosa, mégis ez a véleménye.

Akkor lehet benne valami! ... vagy nem?

2018. ápr. 12. 14:59
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Na nehogy már Puzsér legyen itt a Tényező, a hivatkozási pont. Egy süket ripacs, és attól még hogy nem feltétlenül fideszes, semmivel sem lesz hitelesebb a véleménye.
2018. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#6

Akkor esetleg mondanál egy nála hitelesebb, elfogulatlan, független "Tényezőt, hivatkozási pontot"?

A többiek nevében nem nyilatkozom, de én szívesen megismerném a véleményét.

Előre is köszönöm!

2018. ápr. 12. 15:18
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

# 6


Puzsér mondjuk kifejezetten hiteles. Bár én magam nem szeretem a stílusa miatt de a hitelességét sosem kérdőjeleztem meg

2018. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Ha Puzsér pártot alapítana, simán lenyomta volna a népszerűségben a Gyurcsányékat már első évben is. De nincsenek ilyen irányú ambicíói mert alapvetően anarchista és minden hatalmat megvet, és túlfejlett az igazságérzete ami politikában nagyon nagy hátrány :D
2018. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#7: A tuti Tényezőt, a biztos hivatkozási pontot én sem tudom megmondani, inkább csak olyanokat tudnék mondani, akik talán figyelemre méltóbbak mint Puzsér. Bár ez se könnyű, mert akiket még pár hete mondtam volna, szintén eléggé felsültek pont a választási eredmények előre jelzése kapcsán. Ide tartozik Lengyel László, Kéri László, Czeglédi Zoltán. Lengyel pl. a választás előtt 10 nappal leírta, hogy ha 70 % lesz a részvétel, bukik az Orbán rendszer. Majdnem 70 % lett, és nem csak nem bukott, de még nagyobbat győzött is. Visszatérve a kérdésre most nekem hiteles, tisztességes embernek tűnik Pető Péter, a 24.hu főszerkesztője vagy György Zsombor a tegnap bezárt Magyar Nemzet főszerkesztő-helyettese. Biztos ők se tévedhetetlenek, de rájuk talán érdemes odafigyelni. A folyton kiabáló, kétfrontos harcot folytató, irreális feltevésekkel élő, téves következtetéseket magabiztosan harsogó Puzsér nekem továbbra sem tényező.
2018. ápr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!