Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne akkor, ha egyszer a...

Mi lenne akkor, ha egyszer a dk nyerné meg a választást 2/3-al és a Gyurcsány lenne a miniszterelnök megint legalább 8 vagy 12 évig?

Figyelt kérdés
Persze esélytelen, hogy valaha nyerjen, de kíváncsi vagyok, hogy hova haladna az ország és mennyivel lenne rosszabb a helyzet, mint most.
2018. ápr. 12. 17:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
42%
#11 az most van.
2018. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
30%

Valaki említette az álamcsődöt és a bedőlt forintot.


Érdekes tény, hogy jelenleg sokkal magasabb az államadósság, mint Gyurcsány idejében, a gazdasági világválság alatt volt. 8 éve folyamatosan növekszik az ország eladósodása.

Mielőtt a lelkes fideszesek méglelkesebben lepontoznak, látogassák meg az akk oldalát és maguk is meggyőződhetnek róla.


Másik érdekes tény, hogy 2002-2010 között 1 euro átlagosan 260 forint volt. Amikor Bajnai átadta a kormányzást, akkor is jóval 300 forint alatt volt az árfolyam. Az utóbbi 8 évben nem rémlik, hogy lement volna 300 alá.

Ezt se kell elhinni drága fideszesek, magatok is utána járhattok, ha nem féltek az igazságtól.

2018. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
44%
a mcdonaldsban 60 cent volt a 80 as években egy sajtburger ma egy dollár az usa csődbemegy
2018. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
44%
inflácia az a csunya szó ami jellemzi a gazdaságot egyetemleges és fuggetlen
2018. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
49%
infláció
2018. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
53%
A kormány szerint közel nulla az infláció. Ettől függetlenül nem tudom mi köze az inflációnak a soha nem látott méreteket öltő államadóssághoz és a már 8 éve nagyon gyenge forinthoz. Egyik sem inflációtól függő tényező, nem a kenyér áráról írtam...
2018. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
30%

"Az utóbbi 8 évben nem rémlik, hogy lement volna 300 alá."


Talán mert új gazdaságpolitika van, melynek eleme, hogy a forintot mesterségesen magasan tartjuk. Nem de szakértő kolléga? :))

2018. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
69%
Utáltam Gyurcsányt mint a sz..rt, de az tény, hogy az ő idejében szakemberek voltak a tárcák élén, nem ilyen Balogh Zoltán meg Semmilyen Zsolt féle semmihez sem értő nímandok.
2018. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
32%

"Nem de szakértő kolléga? :)"


A kollága erőteljes túlzás, hiszen még azzal sem vagy tisztában, hogy ez a forint alacsonyan tartása, gyengítése. Magas/erős akkor lenne, ha 260 körüli árfolyamról beszélnénk.


Egyébként nem tudom mennyire szándékos, mert valaki nyilatkozott olyan a világválság idején, hogy ha forint-euro árfolyam 300 fölé megy, akkor egyből le kell mondani.


Egyébként elárulnád, hogy mi jó lenne a forint tudatos gyengítésében? Országunk elsősorban importáló és nem exportáló ország, mi szívunk a gyenge forinttal.


Gondolom az államadósságot is szándékosan, valami távoli és még előttünk nem ismert "jó" miatt tartják magas szinten, sőt növelik erőteljesen immár 8 éve.

2018. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!