Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire jó a hőzöngés és elégedet...

Mire jó a hőzöngés és elégedetlenség, hogy a Fidesz nyert?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan azt hallom, hogy csaltak, stb. Ide is feljöttem olvasgatni, mindenhol anyáznak az emberek. Én nem mentem szavazni, mert az ellenzék sem volt rokonszenves egyáltalán. Minden párt össze-vissza hazudik, köpönyegforgatás ment ezerrel. Nem volt kire szavazni szerintem. Mit gondoltok?

2018. ápr. 12. 19:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
A nem szavazással csak a Fidesz hatalmát biztosítottad te is. Különben meg az ellenzéket a wc-n kéne lehúzni.
2018. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Mondhat akárki amit akar, ezt a választást az ellenzék nyerte meg a fidesznek.
2018. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%

Minden párt próbálkozott csalással...

Amennyivel a Fidesz nyert egyszerűen képtelenség elcsalni.

Nem értem a hőzöngőket.

2018. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, de ha nincs kire szavazni, akkor nem lehet szavazni.
2018. ápr. 12. 19:46
 5/19 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen, ha a Fidesz előtti időkre gondolunk, akkor sem volt jobb semmivel.
2018. ápr. 12. 19:47
 6/19 anonim ***** válasza:
13%

Nyerjen a Fidesz nem azzal van a baj. A baj azzal van, hogy csaltak. Ne mondjuk azt, hogy nem. Választási törvények saját szájíz szerinti testreszabása, köztévé 0-24 sorosozás, migránsozás. Ukránok, cigányok szervezett szállítgatása. Az valóban vitatható, hogy a legvégén mahináltak-e a szavatokkal, de ha nem is kavartak akkor is a korábban felsoroltak vastagon hozzásegítették őket 2/3adhoz.


Ha nem lenne 2/3-ad akkor az ellenzék meg tudná szavazni, hogy feloldják a Paks II. szerződés titkosítását pl. Kiderülhenének a korrupciós ügyek, amire így az esély sincs meg. Ezért kellett a Fidesznek mindenképp összecsalnia a 2/3-ot mert egyébként lassabban, de megbuktak volna.

2018. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én úgy látom,hogy 4 év múlva is egy Fidesz győzelem várható és ezt most pártatlanul mondom.
2018. ápr. 12. 19:56
 8/19 anonim ***** válasza:
40%

Mire jó a hőzöngés??Àà semmire!Nyugodtan csaljanak csak,kit érdekel!Amortizàljàk csak tovàbb az orszàgot,igaz???Mi meg szépen ölbetett kézzel nézzük végig és bégessünk..

Tudod mi lenne jobb a hőzöngésnél?Ha lenne q magyarnak végre tartàsa és a vàlasztàsi csalàs legkisebb gyanújàra azonnal újracsinàlnàk az egész szavazàst mint normàlis orszàgokban.

Csak sajnos a becsület irànti igény itt végleg kipusztulóban van.Ehhez asszisztàlnak azok is,akik nem kérdőjelezik meg ezt a "győzelmet" az elégedetlenek tömegeinek làttàn sem.A csalàst pàrtoljàtok!

2018. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Csak megsúgom, hogy a többiek is csaltak. A másik, hogy a fetrengéssel, hisztizéssel még soha nem ért el senki semmit. Komoly összefogás kellene és higgadt hozzáállás meg valamire való ellenzék mindenekelőtt.
2018. ápr. 12. 20:10
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Igen fidesz előtt sem volt sokkal jobb.De ebbe nem kellene beletörődni!Épp azért kéne nyitottabbnak lenni és újabb pàrtoknak is engedni teret.Akkor a biztos szar helyett talàn jöhetne végre valami jó.persze az sem biztos hogy jobb lesz,de akkor legalàbb megpróbàltuk.Amíg rettegünk az újtól nem fogunk előrébb jutni.
2018. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!