Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szűnik már meg...

Miért nem szűnik már meg végleg az MSZP vagy legalább miért nem változtatnak nevet?

Figyelt kérdés

Annyira értelmetlen MSZP néven pártként működni, főleg hogy láthatóan a Fidesz bérenceivé látták, miután Botkát megfúrták és persze ment a hiszti, amiért elvesztették a választást.


Az MSZP mint néven már önmagában ciki. Nincs olyan fiatal akik között népszerű lenne. Ameddig van MSZP és Gyurcsány (mert a DK az vele egyenlő) addig nem lesz itt komoly változás.


2018. ápr. 12. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nehezen döglik meg a rendszerváltás előtti nosztalgia.
2018. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt gondolom. Amíg az MSZP és Gyurcsány az ellenzék közt vannak, addig baszhatjuk.
2018. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még életben tartja pár nyugdíjas.
2018. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te a magad nézeteit kivetíted az egész társadalomra. nem ritka jelenség, ettől a sok téveszme.


Kicsit morbid hasonlattal élve te formálisan azt követeled, minden bűnöző változtasson nevet (hiszen azt lejáratta), és javuljon meg. Nos a névváltoztatástól senki nem javul meg, viszont sok nihilben élő ember pont azért olyan, mert gyökértelen.


Botka ügye nem intézhető el ilyen szimplán, ahogy az sem, ki Fidesz bérenc. A világ kicsit sokszínűbb. Elég sekélyes gondolkodás azt mondani, ami neked ciki,az mindenkinek az. És pontosítok: a te ismerőseid között nincs olyan fiatal. Megdöbbentem volna, ah lett volna.

2018. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Te a magad nézeteit kivetíted az egész társadalomra. nem ritka jelenség, ettől a sok téveszme.


Kicsit morbid hasonlattal élve te formálisan azt követeled, minden bűnöző változtasson nevet (hiszen azt lejáratta), és javuljon meg. Nos a névváltoztatástól senki nem javul meg, viszont sok nihilben élő ember pont azért olyan, mert gyökértelen.


Botka ügye nem intézhető el ilyen szimplán, ahogy az sem, ki Fidesz bérenc. A világ kicsit sokszínűbb. Elég sekélyes gondolkodás azt mondani, ami neked ciki,az mindenkinek az. És pontosítok: a te ismerőseid között nincs olyan fiatal. Megdöbbentem volna, ah lett volna."



Az MSZP akkor is gáz, csak a begyepesedett, szoci, Kádár nosztalgiás emberek képesek rá szavazni. Én 27 évesen és a többi kortársam biztos hogy MSZP-re sosem szavazna, mert már nem az én generációm pártja. Meg az MSZP lejáratódott, tudomásul kéne végre venni.

2018. ápr. 12. 20:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Én jobban örülnék ha megszűnne. Semmi névváltoztatás, más néven újraalakulás.


A süllyesztőben a helyük.

2018. ápr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért szűnnének meg? Meg mindig a harmadik legerősebb párt.
2018. ápr. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem az lenne a megoldás, ha az MSZP, DK megszűnne, hanem az ha lenne olyan párt, amely képes lenne meggyőzni az embereket, hogy érdemes rájuk szavazni az említettek, vagy épp a Fidesz helyett.
2018. ápr. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező te azt nem tudod megérteni, hogy a politika nem generációs kérdés. Ha egy csapat jól csinálja, akkor nemcsak a generációja mondja, hogy jók, hanem a többi is. Ha egy csapat rosszul csinálja, akkor nemcsak a generációja mondja, hogy rosszak, hanem a többi is. Legalábbis, ha van eszük.


És ez független attól, hogy az MSZP milyen, jól vagy rosszul csinálják-e.

2018. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!