Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye a Momentum nem fog 4 év...

Ugye a Momentum nem fog 4 év múlva kormányt váltani?

Figyelt kérdés
Kövezettek meg, de én elégedett vagyok a rendszerrel. Nagyon nem lennék boldog, ha 4 év múlva a sok kis 18-22 éves tönkretenné az egészet, és a liberálisoknak adná a kormányzást.

2018. ápr. 12. 22:32
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
39%
Haha,ne félj Momentum és a Jobbik sem képes kormányváltásra.
2018. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

#20

Nem tudom miért nekem címzed és pontozol le ész nélkül. Én nem állítottam semmit, csak rámutattam, hogy a kérdező nem tud számolni. Nekem aztán teljesen mindegy, hogy a kormányt segítő 2%-os momentumban hány évesek vannak.

2018. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Nem pontoztalak le egyáltalán!

#20 voltam...

2018. ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mit tenne tönkre a momentum 4 év múlva szerinted?

És milyen káros következményei lennének, ha a Momentum kormányozna?

2018. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
A fidesz után már mit lehetne még jobban tönkretenni?
2018. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Munkahelyek szűnnek meg, megszűnnek minisztériumok, a közmunkaprogram, infláció, adóemelés, migránsok beengedése, romló infrastruktúra, romló közbiztonság, jobboldali sajtó elhallgatása, jobboldali szavazók bebörtönzése, csökkenő bérek, stb.
2018. ápr. 15. 17:16
 27/34 anonim ***** válasza:

Ezeket mi alapján gondolod, hogy így lenne?

Olvastad a Momentum programjában, vagy valamelyik vezető nyilatkozatában?


Ha az Origón olvastad, akkor tudd: azok szemérmetlenül hazudnak. Például megjósolták, hogy a tegnapi tüntetők majd lángba borítják a várost - hát nem így lett.

2018. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Mo nagyon nyitott gazdaság, most azért alacsony az infláció, mert az euró inflációja is közel nulla. Ha az euró beindul, akkor nálunk is magasabb lesz az infláció.
2018. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Az összes fideszes idiòta szabadon sivalkodhatna. A jobboldali média pedig szabadon működhetne tovább, csak a kutya se lenne kíváncsi rá, mert visszaadják a közmédia függetlenségét, és így a nyugdíjasok és értesülnének az igazságròl.
2018. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
A TÖBBSÉG meg a Fidesszel nincs megelégedve. Ha egy ellenzék lett volna Orbán már a börtönbe enné a bablevest...
2018. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!