Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok jobbikos politikus nagyapj...

Sok jobbikos politikus nagyapja harcolt a 2. világháborúban. Ezért lettek szélsőjobboldaliak?

Figyelt kérdés
Némelyik Romániában harcolt, némelyik a keleti fronton.
2018. ápr. 13. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
kevés 50 feletti jobbikos politikus van, max dédnagyapjuk.
2018. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez fals, mert Vonának(1978) és Sneidernek(1972) is a nagyapja harcolt a 2. világháborúban. Bencsik Jánosnak szintén
2018. ápr. 13. 22:33
 3/9 A kérdező kommentje:
Biztos későn születtek a szüleiknek. :D Előfordul az ilyesmi. Nekem is például apám 1956-os anyám 1959-os, én meg 1993-es vagyok.
2018. ápr. 13. 22:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen ez mondjuk nem is jutott eszembe elnézést.
2018. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem kell elnézést kérni, végül is racionálisan gondolkodtál.
2018. ápr. 13. 22:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ennek nincs jelentősége, akkoriban ritka volt a politikai beállítottságú ember, na meg maga a mentalitás is. Katonák voltak mindenki a sajat hazájáért harcolt de már úgy voltak vele hogy bsztak rá. Ismertem olyat aki megjárta a Don kanyart, ő azt mondta hogy gyakran volt olyan hogy amikor állt a front hogy átmentek az orosz állasokba iszogatni és szórakozni stb.


Még amikor itthon harcoltak akkor is gyakori volt az ilyesmi, átfutkostak egymáshoz szórakoztak mert lényegében sorstársak voltak az ellenséggel senkit nem érdekelt a politika mindenki csak túl akarta élni és hazajutni

2018. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek vele egyedül, például rám is igaz a kérdésben szereplő állítás. Viszont nem vagyok se jobbikos, se jobboldali.
2018. ápr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokan harcoltak a 2. világháborúban, talán 1 millióan is... Mindenesetre nagyobb az esélyük a hazafi jobbikos politikusoknak, hogy nagyapjuk nem dezertált, és nem az anyaország ellen harcolt, hanem a hazájáért.
2018. ápr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért lettek "szélsőjobboldaliak", mert van bennük igazságosság, és nem olyan buták, hogy ne látnák, mi folyik a világban, nem birkák. Én is szélsőjobbos vagyok, azaz pl. nem törölném el a nemzeteket, rasszokat, ahogy minden nem szélsőjobbos, nem tetszene, ha nem a magyarok lennének többségben a saját országukban, nem tartok egyenlőnek minden embert, és tudom, hogy van egy szétszóródott kisebbség, amely nagyrészt uralja a világot, és rettenetesen gonosz, a mai rasszkeveredés, multikulti, Németország felszámolása mögött is ők állnak.
2018. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!