Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hányan lesznek a...

Szerintetek hányan lesznek a ma délutáni tüntetésen?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 14. 11:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
53%

#19: "elszomorito hogy ennyi birka emberrel kell egyutt elni"


Ezért szép a szabadság, és a demokrácia. Ha annyira zavar a dolog, csatlakozhatsz ahhoz a néhány kivándorló fiatalhoz, akik mennek.


"szivbol remelem hogy aki azt remeli hogy minel kevesebben lesznek a mai tuntetesen az nem soka a korhazba fog ehen halni a sajat szar*ban..."


Ha már ilyen szépeket kívánsz embertársaidnak, remélem te leszel az, akinek ott kell majd állni az urna/koporsó mellett, és végig kell nézze, ahogy az egybegyűltek fele zokog.

2018. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
gratulalok utolso a sok eszhez amit te kaptal az elettol...meg is erdemled hogy nem vagy okos...minek azt...meg egy ember akinek tele tudta tomni a tv2 m1 meg a stb media a fejet...
2018. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
22, a világfájdalmadról mi igazán nem tehetünk
2018. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"néhány kivándorló fiatalhoz"

Csakhogy az a "néhány" már több százezer, és folyamatosan növekszik. Akikre pedig nagy szüksége lenne az országnak. De, ha ennyire nem tudod felfogni mit is okoz a gazdaságnak egy elöregedő társadalom, akkor azon nem lehet segíteni.

2018. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Minden kelet eu-s országból tömegesen vándorolnak ki Orbán nélkül is. A tények makacs dolgok.Szépen utána lehet nézni az adatoknak. De kényelmesebb az ellenzéknek ezt felhasználni a kampányban,hogy hát Orbán miatt mennek ki.Lófaxt .. Egyszerűen ahol többet fizetnek oda mennek az emberek.És a fizetéseket egyik ellenzéki párt sem tudta volna csettintésre megháromszorozni.
2018. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
41%

Na és azzal mivan hogy újabb nem magyar nyelvű színes ború Venezuelaiakat találtak egy Balaton melletti városban vagy faluban? Nem úgy

volt hogy Orbán megvéd minket a migránsoktol? Mondjuk annyiban nem hazudott a kampánya során hogy a kerítést nem bontja le mert azt tényleg nem bontotta le, o anélkül is behozta a migránsokat nem is egyet. Én nem értem hogy mit kene ahhoz tenni hogy megjojjon az emberek esze...felek attól hogy mar semmit nem lehet tenni annak érdekében hogy mindenki tisztán lássa az országot és annak rossz helyzetet.

2018. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

#22: Ha ez nekem szólt, akkor bizony nagyon mellényúltál... Nem követem a médiát sem politikailag, sem más módon. TV előfizetésem vagy 10 éve nincs, mert összesen a Forma-1-et nézem ott. "Buta" emberként vezetői pozícióba léptettek elő, mert olyan "buta" voltam, hogy 34%-os forgalomnövekedést értem el a munkahelyi részlegemben, saját ötletekkel, és azzal, hogy emberként bántam mindenkivel. Mindemellett az alapján szavaztam, amit tapasztaltam az elmúlt 8 év alatt. Nem befolyásolt sem a média, sem az ismerőseim, sem a családom. Nem érdekelnek a migránsok, Soros, és Brüsszel sem.


De én csak egy "buta" ember vagyok.

2018. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Örülök hogy vezetői pozícióba vagy de azt kell mondjam hogy akkor a főnököd vagy tok hulye, vagy de döntöttel rosszul...te megvoltal elégedve az elmúlt nyolc évvel?
2018. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én hazamegyek ha az országnak akkora szüksége van rám, de csak akkor, ha az ország állja a külföldi adósságomat.
2018. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!