Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van a tüntetésnek?

Mi értelme van a tüntetésnek?

Figyelt kérdés
Kezdem úgy érezni, hogy az unatkozó fiataloknak ez az elfoglaltságuk. Egyszerűen semmi sem indokolja a tüntetést, ráadásul amúgy is eredménytelen lenne.
2018. ápr. 14. 12:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%

én szeretném megérni, hogy sikeres 4 évet zárjon újra a fidesz :D addig remélem a maradék ember is észbe kap, és csak az fog itt maradni, aki imádja őket. civil szervezetek, jogvédők sem kellenének, hisz a magyar ember mindenhez is ért. olyan jó lenne magukra hagyni ezeket az embereket...az biztos, hogy én külföldről is a fideszre szavaznék legközelebb...még az esélyt sem adnám meg, hogy esetleg más legyen helyettük, egyék meg amit főztek :D


nagymamámék pont a napokban kaptak a címükre egy hivatalos levelet, valamilyen külföldi személy nevével...:D biztos véletlen, és nem egy ukrán kettős állampolgár lett ideiglenesen hozzájuk bejelentve a tudtuk nélkül...:D

2018. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ennyi és ekkora zakó után már el kellene gondolkozni az ellenzéknek a miért-en. Egyszerűen nem akarnak tanulni semmit és semmiből. A szocikon és a DK-n már nem is csodálkozok, hazudnak éjjel és nappal, de a többi ellenzéki párt, ráadásul Szél Bernadett meg is állapítja, hogy Gyurcsány nevéhez egy hazug és elcsalt kormányzás fűződik, katasztrofális gazdasági eredmény áll mögötte. Momentum - utána sem néztek, miért nem rúgtak labdába sem, a többiről nem is beszélek. A legnagyobb bakikat követték el - megérdemelték, hogy így jártak!
2018. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
A szavazást a Jobbik nyerte, csak a mocskos fideszesek elcsalták.
2018. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%

Kedves fideszesek. Ti egyébként voltatok már külföldön? Mondjuk svájcba?


Mert én voltam, és kb. úgy éreztem magam miután leszálltam a repülőröl, mintha 50-100 évet utaztam volna előre a jövőbe, vagy mintha nem is ezen a bolygón lennék. Amikor a reptéri wc-be bementem már akkor sokkot kaptam kb.


De mindegy éjen magyarország, éljen a fidesz, éljen Orbánka, minden király, nagyom jól haladunk. :)


[link]


Igazunk van.

2018. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Éljen*
2018. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Elvileg a Fityisz nyert, mégis a fideszesek vergődnek jobban.Éérdekes..ha papiron is az ellenzék nyert volna, mit tennétek? Érvágás, mi?Annyira birkak vagytok, hogy az is baj, ha valakinek (sokaknak ) nem tetszik a diktatúra?
2018. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#16 nincs diktatúra! És ti vergődtök, nem mi. A tüntetés pedig nem fog elérni SEMMIT.
2018. ápr. 14. 15:36
 18/19 Molyember ***** válasza:
Látod, ez a baj... Nem érted, ugye? Azt hiszed, hogy a tüntetők bajt csinálni mennek ki, elhiszed, hogy Soros emberei, hogy azért tüntetnek, hogy jöjjenek a migránsok. Ezért nézik le a fideszeseket, az olyanok miatt, mint te. Persze, ezt sem érted, és nem is érdekel.
2018. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyszer az összes fideszes féreg elnyeri méltò büntetését.
2018. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!