Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarja a szinglikkel...

Miért akarja a szinglikkel azt éreztetni a kormány, hogy leprás semmirekellők, akiknek nincs helyük az országban?

Figyelt kérdés
Most, hogy újra kétharmad van, gondolom a szingliadó is újra be lesz lengetve.

2018. ápr. 14. 14:19
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
80%
Mert a kormánynak az a célja, hogy kis jobbágyok szülessenek ebbe az országba, mert már alig van munkaerő.
2018. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
Szingli vagyok, nem érzem így, jól élek, keep crying.
2018. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
Van fekete és szürke gazdaság is. Már is nem a te adódat szórják szét. Én már a nagy bevásárlást is határon kívül végzem az áfa végett. Itthon meg olyan boltokba járok, ahol van áfás és áfamentes ár is.
2018. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
22%

Szingli vagyok, de nem szeretnék az lenni. Felnőtt vagyok, mégis félek a visszautasítástól, emiatt soha se vallottam szerelmet senkinek. Lassan kezdek is beletörődni, hogy agglegényként élem le az életemet.


Ha lenne is szingli adó, nem érdekelne. A társadalomnak el kell tartania a szülő nélküli gyerekeket is, és ebben a szinglik is kivehetnék a részüket. Ha nem járulnak hozzá a népesség növekedéséhez, akkor legalább segítsék az árva gyerekeket adójuknak egy részével.

2018. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
mert, ha mindenki elmegy, és nem sokasodnak csak a fidesz lungo drom -os roma szövetségesei, akkor nem lesz aki eltartsa őket. kellenek nekik a rabszolgák.
2018. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

Én szingli vagyok és az is akarok maradni.

Egyébként már 32 éves vagyok, és teljesen megszoktam ezt az életvitelt. Munkám van, jól megélek.

Szerintem nem érezteti a kormány velünk, szinglikkel azt, hogy leprás, semmirekellők lennénk.

Szerintem azok idióták, akik a nyomorba szülnek gyerekeket és nem tudják őket eltartani.

2018. ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

nem csak a szinglikkel.

Most volt osztálytalálkozónk, meg velünk még a felettünk végzett három évfolyamnak is, 41-45 közöttiek vagyunk. Az a korosztály, ahol oroszt már csak-csak, németet, angolt alig tanítottak, és mégis nálunk vezették be a nyelvvizsgát, köztünk van a legtöbb, aki nyelvvizsga hiányában nem kapott diplomát (főleg akik nem nappalin tanultak). Nálunk vezette be Bokros a tandíjat, költségtérítést. Mi voltunk azok, akik 20-24 közt szültünk még többen is, de pont nem volt gyed, csak tgyás, majd két és fél év gyes, ez bizony eléggé hazavágott bennünk akkor anyagilag, alig van köztünk nagycsaládos. Sokunknak már egyetemista gyereke van, se családi pótlék, se családi kedvezmény, már csokot se kérünk... Az a korosztály vagyunk, ahol viszonylag kevés a munkanélküli, szerencsére.

Tehát lapátoljuk be a pénzt a kasszába, amiből szinte semmit nem kapunk, csak másokat tömnek belőle.

És a képembe nyomta a hülye fideszes polgármester, hogy na, szüljek még kettőt és ennyi.

2018. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

#6: [link]

[link]

Igen, biztos az ujjunkból szoptuk ki a szingliadó ötletét, véletlenül se volt róla szó az előző ciklusban.

2018. ápr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

A szingliadó az pont baromság lenne, mivel rengeteg kamu házasságkötés lenne akkor, így kicselezve az adót. A gyerektelen adó lenne a kivitelezhető, de az viszont etikai problémákba ütközhet, mivel van akinek nem lehet gyereke, azt nem diszkriminálhatja a társadalom. Ha meg orvosi bizonylattal mentesíteni lehetne valakit az adó alól, akkor rengeteg kamu orvosi igazolás lenne.


Szóval a szaporodó nyulaknak rossz hír: nekik kell eltartaniuk a saját kölykeiket és kész. Nem fogja más fizetni helyettük :D

2018. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
23%
"A KDNP ifjúsági tagozata egy vitaest kertében tárgyalná a 30 év felettiek körében bevezethető szingliadót" Volt a bemasolt odalon, tudod mi a felteteles mod vagy hianyoztal akkor a nyelvtaorarol?
2018. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!