Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek szerint tényleg...

A fideszesek szerint tényleg nagyobb veszélyt jelent Soros ránk mint a kommunista, volt KGB-s Putyin?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 14. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Putyin egy szentlélek, ellemben a brüsszel párti libsikkel
2018. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Soros sem akar muszlim hordákat idetelepíteni. Igaz, nem is akarnak idejönni. Putyin pedig adja Paks 2-re a hosszú lejáratú hitelt, amit még az unokáink is fizethetnek vissza.
2018. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2es és csak a migráció lehet veszély ránk nézve?


Azért Putyin szerintem jobban részese volt a kommunizmusnak mint Merkel és nem tudom hallottál arról hogy kutyából nem lesz szalonna?

2018. ápr. 14. 15:47
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
Vége van. Vesztettetek. A fidesz pedig győzött.
2018. ápr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

#4

Tehát a magyarok vesztettek.

2018. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Elég jók az ország kapcsolatai nem hiszem hogy veszélyt jelentene XD
2018. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Azért Putyin szerintem jobban részese volt a kommunizmusnak mint Merkel és nem tudom hallottál arról hogy kutyából nem lesz szalonna?"


Putyin jobban részese volt a kommunizmusnak mint a Stasi ügynök Angela Kasner?

Esküszöm ezzel a baromsággal díjat nyerhetnél!

2018. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aha.


Most nagyon kommunista a Putyin.

Bezzeg amikor gyurcsány haverotok járt ki hozzá rendszeresen, akkor nem volt annyi félnivaló tőle, ugye?


Az nem tűnt fel neked, hogy nekünk éppen úgy volt VÁLASZTOTT miniszterelnökünk a kommunistáktól, mint az oroszoknak? Nem is egy , hanem 3? Horn Gyula, Medgyessy, majd gyurcsány a végére?

Akkor nem volt baj, hogy a régi rendszert szolgálták????


Az nem zavar, hogy az mszp a korábbi MSZMP jogutódja, annak a pártnak, amelyik fenntartotta az egypártrendszert és amelyik behívta ellenünk az oroszokat '56-ban????

csak az zavar, hogy Putyinnal éppen olyan viszonyt tart fenn Orbán, mint bármelyik másik nagyhatalom vezetőjével a világon?


Amúgy mikor is akart Putyin nekünk ártani az elmúlt évtizedekben? Nem rémlik, hogy az ő vezette országból kapjuk a gázt és kőolajat a rendszerváltás óta is folyamatosan?

2018. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!