Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is van úgy vele, hogy...

Más is van úgy vele, hogy kormányváltást szeretne, de ezzel a tüntető felhozatallal szintén nem tud azonosulni?

Figyelt kérdés
Számomra ezek a tüntetők ugyanolyan vállalhatatlanok, mint a kormány, ezek még az ellenzéki politikusok színvonalánál is lejjebb vannak. Karácsony Gergely,Szél Bernadett,Vona Gábor legalább tudtak értelmes összefüggő mondatokban beszélni, kulturáltan viselkedni és nem csak üvöltöznek mint a vadbarmok. A felszólalók csupa igénytelen, agresszív anarchista bajkeverő felbújtó akik valszeg minden ellen lázadnak. Nagyon gyenge volt az ellenzéki felhozatal, de visszasírom őket. Ezeknél a keverten szélsőjobbos,szélsőbalos anarchista bolsevik tüntetőknél bárki jobb. Nem hittem volna, hogy ezt fogom mondani, de inkább jöjjön vissza az ellenzéki oldalra Vona Gábor vagy akár Karácsony Gergely.
2018. ápr. 14. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Orbán pont ilyen lázadó volt egykoron, sőt, még ilyenebb.
2018. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor láthatjuk, mi lesz az "ilyenekből"...Én sosem szerettem Orbánt, bár igaz, hogy a 90-es években születtem, így az előéletét annyira nem ismerem.
2018. ápr. 14. 23:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Én csak egy vállalható, polgári, jobboldali-liberális alternatívát szeretnék a fidesszel szemben. Nem egy ilyen anarchistanacionalistabolsevik csőcseléket.
2018. ápr. 14. 23:24
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Miért másoktól várod?

Alapíts hiteles emberekkel, egy hiteles pártot és indulj a választásokon!:)

2018. ápr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A tüntetők nem politikusok, direkt úgy csinálták, hogy ne legyen egyik párthoz se köthető (civieltől meg nem igazán várhatjuk el, hogy úgy tudjanak beszélni, mint akiknek ez a munkájuk), Vona távozását a politikából én is sajnálom (de megértem), viszont ha kormányváltást akarsz és nem tudsz egyik ellenzéki párttal sem azonosulni, akkor lehet saját pártot alapítani, vagy valahogy (más emberekkel összefogva) megértetni egy meglévő párttal, hogy mik lennének az igényeitek. (Én speciel annak is örülnék, ha a Fidesz tényleg fiatal és értelmes szavazói kikényszerítenének valamilyen változást, vagy akár egy jelentősebb átalakulást az Ödesz-ben, illetve annak politikájában, úgy ahogy a net-adónál is tették.)
2018. ápr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is egyből a saját párt alapítására gondoltam egyből, viszont ha valaki csak a saját érdekeit nézi, akkor ugyanúgy eljut egy Orbán szintre, mint egy anarchista. Mindenkinek figyelembe kellene venni, hogy mit szeretne, mi lenne jó nekik, és ez alapján irányítani. Így működne a demokrácia.


Az más kérdés, hogy tényleg vannak, akik csak bulinak tartják az egészet, viszont legalább elmennek, és a tömeg részesei. Az Origó meg társai egy "jobb" tömeget is ugyanúgy leírna a cikkeiben...

2018. ápr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11%

Hát szerintem te nem követted a magyar demokrácia tüntetéseinek történetét, kedves kérdező, ha szerinted ez egy "AGRESSZÍV", "ANARCHISTA" tüntetés volt!


Kevés ekkora tömegű kormányellenes tüntetés volt eddig, ami ennyire békésen, civilizáltan, jogkövető módon zajlott volna le.


Szerintem te véletlenül bekapcsoltad a DVD-lejátszót a tévé előtt ülve, és tévedésből valami archív felvételt néztél meg jobboldali huligánokról.


Az egy másik tüntetés volt, amin TANKOT indítottak el, megostromolták, elfoglalták és felgyújtották a TV-székházat, autókat borogattak és gyújtottak fel, kirakatokat törtek be, rendőrökkel csaptak össze, kukákat téptek le, barikádokat építettek, Molotov-koktélokat dobáltak, sátortáborrá változtatták a Kossuth-teret, naponta kordont bontottak, és televizelték és székelték a parlament környékét a "békés" tüntetők.


MA SEMMI ILYESMI NEM TÖRTÉNT! Több tízezer, más források szerint több mint százezer ember vonult VALÓBAN teljesen békésen végig Budapesten, rendbontás nélkül, erőszak nélkül, teljesen jogkövető, törvénytisztelő módon, bebizonyítva, hogy így is lehet tüntetni, nemcsak dühöngő állatok módjára, ahogy a jobboldalon szokás.


NULLA ERŐSZAK volt és ZÉRÓ ANARCHIA!

2018. ápr. 15. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!