Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Fideszesek! Most akkor...

Kedves Fideszesek! Most akkor hogy is voltak azok a soros-rohamosztagosok?

Figyelt kérdés
[link]
2018. ápr. 15. 00:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Te is olvasod azt a vicc-oldalt? Imádom! xD
2018. ápr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én azt hittem, hogy maga Soros-Darth Vader is meg fog jelenni!
2018. ápr. 15. 00:12
 3/16 anonim ***** válasza:
20%

Nem hiszem el hogy tényleg ilyen hülyék járnak erre a fórumra hogy valaki ír egy cikket és abban a hitben él hogy azt már minden kormánypárti el is hiszi csak azért mert az adott médium kormánypárti.


Tegyél meg egy szívességet és szerezz az országnak egy Darwin díjjat. Jó esélyed van rá

2018. ápr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Soros azzal trükközött, hogy, mégsem küldte őket, így próbálva hitelteleníteni a kormányt. Soros áskálódása ez! Jön a 157 milliárd migráns!!!!888!!!!!!888!
2018. ápr. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 tehát akkor van egy kormány, ami nyíltan hazudik nektek, ezt ti is látjátok, mégis rájuk szavaztok. Gratulálok.
2018. ápr. 15. 00:23
 6/16 anonim ***** válasza:
De az emberi polupáció még 8 milliárd sincs. Akkor hogyan? Klónhadsereg?
2018. ápr. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1# vagyok


Nehogy elhidd már 3#asnak, csak viccel.


Ha az igazság mellett álltok ki ti is nézzétek meg ezt a videót, és akár terjesszétek is. Engem elgondolkodtatott:


[link]

2018. ápr. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Nem értem, miért "Kedves Fideszesek" a megszólítás. "Kedves Origo" oké... De ne hidd már azt, hogy csak azért mert az origo vagy akármelyik más internetes oldal ezt írta, azért ezt minden kedves Fideszes bekajálta. Jó, nyilván a szomszéd Marika néni már 2 napja retteg mert ő szegény elhisz mindent amit a neten olvas, de a kedves Fideszesek többsége pontosan tudta, hogy az a réteg akinek lenne töke a várost lebontani és a rendőröknek is nekimenni a változás érdekében, az nem képviseltette ma magát ezen a megmozduláson és pontosan tudta mindenki, hogy ez a tüntetés annyira impotens lesz mint az összes többi ellenzéki megmozdulás, és annyit is fog érni: lószart. Se.
2018. ápr. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3%

"#3 tehát akkor van egy kormány, ami nyíltan hazudik nektek, ezt ti is látjátok, mégis rájuk szavaztok. Gratulálok."


inkább szavazok egy hazugra mint egy olyan politikai erőre aki szerint én egy analfabéta ,birka stb vagyok.


De még ha ezt nem is vezsem figyelembe én biztosan nem szavaznék egy olyan pártra amelynek az egyik célja az hogy az átlagnál magasabb keresetűeket megadóztassa. hát egy nagy lóf...t

2018. ápr. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
Ha jönnek jönnek ha nem nem. Abszolút nem érdekelt az egész tüntetés. Megvolt a választás. Ha nem jó tetszettek volna nyerni!
2018. ápr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!