Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor mit is akartak...

Most akkor mit is akartak elérni a tegnapi tüntetők?

Figyelt kérdés

Mármint, a kormányváltási szándékuk egyértelmű. De hogy akartják kivitelezni? Mert szerintem ez sehogy nem jönne össze!


1)

Berontanak, lekaszálják a Viktort, aztán odarakják a Jobbikot?

2)

Újraszámoltatják a szavazatokat?

3)

Új választást tartanak?


Az egyes pont már ott bukik, hogy nincs egységes ellenzék. A jobbiknak van a legnagyobb támogatottsága, de nem annyival, hogy ne kelljen lebokszolni a többi párt támogatójával. Ezek alapján úgy vélem, hogy a harmónia addig tartana, ameddig nem kéne kormányt alapítani. Arról már ne is beszéljünk, hogy egy ilyen kormányváltást a fideszes tábor sem nézné szó nélkül.


A kettest megint csak nem értem. Ha a Fidesz 120%-al nyert volna, akkor jogos. De így? A számlálóbizottságban voltak függetlenek és ellenzékiek is. Hogy lehetett volna akkorát bundázni, hogy ne a Fidesz jöjjön ki győztesen?


A hármast megint csak nem értem. Az új választásnak ugyanaz lenne az eredménye, mint a mostaninak. Sőt, szerintem a Fidesz még nagyobb fölénnyel nyerne, mert az ő szavazóik tuti elmennének újra, az ellenzékiek viszont már nem biztos, hiszen tudják, mi lett a legutóbbi végeredmény. Vagy úgy akarnak szavazást tartani, hogy kizárják a Fideszt, meg az összes "kamupártot", és csak 3-4 egyénre lehet voksolni, ezzel is biztosítva a demokratikus választást?



2018. ápr. 15. 08:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ingyen sort meg virslit mint a regi majus 1 felvonulasokon
2018. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!