Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem nem reprezentat...

Csak szerintem nem reprezentatív a tegnapi tüntetés létszáma?

Figyelt kérdés
Úgy vélem, hogy ha még 100 ezren is voltak kint, az sem jelent semmit. A fővárost közismerten az ellenzék vitte (noha itt is voltak Fidesz győzelmek), ez azt jelenti, hogy a kormányellenes szavazók jelentős része oda koncentrálódik. 2 millió emberből tegyük fel, van egy, maximum másfél millió fidesz-ellenes, ebből kiment az utcára 100 ezer. Szerintem ez nem nagy eresztés. Szerintetek?

2018. ápr. 15. 11:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%
Ha kint lettél volna, látod, hogy vidéki falvakból, városokból is jöttek :)
2018. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező.

A tüntetések nem reprezentatívak. Ahogy a vidékről felbuszoztatott békemenetelők sem voltak azok.

2018. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Egy: a békemenet reprezentatív volt. Rengetegen kiálltak a Fidesz mellett, meg is nyerték a választást.

Kettő: nem értem ezeket a 2006-os konteókat. Az mszp idehozta az izraeli rohamrendőröket, h erőszakkal szétverjék a tüntetőket, tipikus balos, komcsi, szoci módszer. Lásd még Észak-Korea, Kuba, Szovjetunió, Kambodzsa, stb.

2018. ápr. 15. 12:21
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

"Jó lenne, ha nem azok osztanák itt az észt, akik 2006-ban még nem is voltak ezen a világon."


Jaj mert te biztos olyan öreg vagy :DDD

2018. ápr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%

"Egy: a békemenet reprezentatív volt."


Miért is? Mert a fideszé? Meg mitől békemenet? Háború van, vagy mi?

2018. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát 17000 szorozva 3.5-tel, az egyenlő 59500."


Na ennyien voltak a békemeneten :DDD

2018. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egy békemenet semmivel sem reprezentatívabb. Plusz, fénykorukban ott is kb ekkora tömeg ment utcára. A logikádat követve az se nagy eresztés ezek szerint.

Nemigen hallottam még olyanról, hogy egy tüntetésre kivonult volna egy adott platform teljes szavazóbázisa. Sehol a világon.

2018. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ami pedig a 2006-os "konteókat" illeti: izraeli rendőrök legendája. Hangoztatni jó, de máig tisztázatlan, hogy ezt egyrészt honnan veszitek, másrészt, ha már állítjátok, mi erre a bizonyíték?

Arról pedig meg ne feledkezz, hogy az autók nem maguktól borultak, a tüzek nem maguktól lobbantak fel, a kirakatok sem magukat törték be, de kégbabtv székház sem önmagát barmolta szét. A rendőröknek pedig nézd el kérlek, hogy rendfenntartóként ezt nem nézték ölbe tett kézzel.

2018. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!