Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem nem reprezentat...

Csak szerintem nem reprezentatív a tegnapi tüntetés létszáma?

Figyelt kérdés
Úgy vélem, hogy ha még 100 ezren is voltak kint, az sem jelent semmit. A fővárost közismerten az ellenzék vitte (noha itt is voltak Fidesz győzelmek), ez azt jelenti, hogy a kormányellenes szavazók jelentős része oda koncentrálódik. 2 millió emberből tegyük fel, van egy, maximum másfél millió fidesz-ellenes, ebből kiment az utcára 100 ezer. Szerintem ez nem nagy eresztés. Szerintetek?

2018. ápr. 15. 11:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem se reprezentatív. A fideszt nem 100 ezer ember rühelli, hanem több millió.
2018. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%

Ezek a "diktatúrában" elmondhatták a véleményüket, és utána sértetlenül haza tudtak menni.

Nekem sajnos nem sikerült 2006-ban,pedig akkor húdemekkora demokrácia volt!

2018. ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
A Haza nem lehet ellenzékben!
2018. ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%

"Nekem sajnos nem sikerült 2006-ban,pedig akkor húdemekkora demokrácia volt!"


Ha elkezdesz törni zúzni, ne várd, hogy nem ütnek vissza. itt direkt kihangsúlyozták csomószor, hogy ne tegyünk semmi aggresszívat.

De gondolom az tényleg demokratikus, amikor az MTVA székháznál a rendőröket dobálod kővel meg kocsit gyújtasz fel, ők meg ott állnak , és néha vízágyúznak. Aztán amikor legközelebb megint balhé (okt 23) lesz lehet sírni, hogy gumilövedéket hoznak...

2018. ápr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
#2 háát igen, talán nem kellett volna gyújtogatni ha meg igen, nem kell meglepődni ha védekeznek.
2018. ápr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Előző vagyok: a rendőri túlkapásokat elítélem egyébként 2006 kapcsán, de a csürhét semmikép sem, aki szította a feszkót a rendőrök és a tüntetők között. Azok pont azt kapták, amit érdekelnek..
2018. ápr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

#2


Majd legközelebb nem dobáljátok kövekkel és Molotov-koktélokkal a rendőröket és akkor ti is megtapasztalhatjátok, hogy milyen békésen hazamenni.

2018. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
2-es válaszoló: demokráciában nem szoktak tv székházakat meg autókat gyújtogatni, vagy igen? mit csodálkozol ha kaptál te is? Tegnap volt ahhoz hasonló? Nem. Békés is volt minden. Ja bocs.
2018. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%
Jó lenne, ha nem azok osztanák itt az észt, akik 2006-ban még nem is voltak ezen a világon.
2018. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem idetartozik, de ha már idejött, akkor tegyük tisztába a dolgokat. Az már kiderült, hogy a Fidesz szervezte az agresszív tüntetéseket, és irányították a balhézók hangadóit.

Az is nyilvánvaló, hogy október 23. ünnepi rendezvényük szervezőinek tudomása lehetett arról, hogy pár utcával arrébb megint áll a bál. (Naná, ebben is benne volt a kezük) De ha nem is lett volna benne, nem hiszem el, hogy nem nézett egy fideszes fejes sem híradót, és ne bírta volna felhívni egy szervezőt, hogy hé, gáz van, szólítsátok fel a résztvevőket, hogy távozáskor egy bizonyos helyet kerüljenek el.

Szándékosan nem tették, mert nagyon is jól jött nekik ez a politikai muníció. Kell néhány ártatlan véres áldozat.

2018. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!