Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem tartottátok viccesnek,...

Ti nem tartottátok viccesnek, hogy a tegnapi tüntetésen tizenévesek ökölbe szorított kézzel kezdték el agresszívan üvölteni Orbánra, hogy diktátor?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint a tegnapi tüntetők nagyon nem voltak képben, és nagyon nem érezték a súlyát annak, amiket bekiabáltak.

Szerintem elég erős túlzás, hogy Orbánt és politikáját diktatúrának nevezik. Ráadásul ha most hirtelen leváltanánk Orbánt és a kormányt, helyére jönne egy igazi diktátor (Sztálin, Ceaușescu, Kim Dzsongun) aki még a saját népét is irtja, és éhezteti, visszasírnák Orbánt.

Főleg ezek a zöldfülű beszédhibás kis tinik voltak annyira hitetlenek, a közönségben meg akik a színpadon álltak, a legtöbb annyira sem volt képes, hogy fejből elmondja a mondanivalóját, és ne papírról meg telefonról olvassa a szöveget, miközben a beszéde közben az emberek szemébe illene, és/vagy kellene nézni. Az ennyire fiataloknak, akik azt sem tudják miről beszélnek és csak mennek egymás után mint a birka, nem itt lenne a helyük.

Nincs bajom a tüntetőkkel, joguk van hozzá, hogyha a véleményüket hitelesen és tényleg átütően próbálják az emberekkel és a kormánnyal érzékeltetni. De a tegnapi produkció annyira harmatgyenge volt, hogy majdnem bealudtam a TV előtt.


2018. ápr. 15. 13:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem tartom viccesnek
2018. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, inkább elszomorító volt, mint vicces.
2018. ápr. 15. 13:14
 3/20 anonim ***** válasza:
15%
A közoktatás kudarca.
2018. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te hogy vagy vele, de a békés tüntetés soha sem izgalmas. Főleg nem tv-n keresztül.
2018. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%

már tegnap is leírtam, meg azelőtt is, hogy ezek az emberek azt se tudják miért mennek ki tüntetni.

a fiatalok nagy része meg csak egy bulinak fogta fel az egészet, ahol jól be lehet baxni meg füvezni.

2018. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem tartod viccesnek, hogy itt ülsz a gyakorikérdések előtt, kiírsz egy provokáló kérdést, és azokon röhögsz, akik nem hajlandóak a seggükbe dugni a fejüket és elhinni, hogy az elmúlt 8 év alatt összelopott milliárdokat nem lehet kompenzálni egy 10ezer forintos Erzsébet utalvánnyal?


A másik, hogy elég gyengék az érveid. Attól, hogy lehetne rosszabb, az nem jelenti azt, hogy bele kellene ebbe törődni. Ráadásul akkor nem visszasírnák, hanem visszasírnánk Orbánt, hiszen te sem lennél a kivételek közt, akik nem kerülnek a süllyesztőbe, a családoddal és szeretteiddel egyaránt.

2018. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Hát azért Putyintól nincs már messze, és amúgy nem csak egyféle diktatúra van.
2018. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%
Szánalom. Ilyen hülyeségekre bezzeg van idejük, miközben sírnak, hogy sokat kell tanulni.
2018. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

Nem. Tudod vannak, akik nem diktatúrában akarnak felnőni. Lehet, hogy még nincs, de erősen abba az irányba tart az ország.

Amúgy meg azok a "zöldfülű beszédhibás kis tinik" szimpla polgárok, civilek, hétköznapi átlagemberek. Semmi közük a politikához, hogy lett volna bármi tapasztalatuk a szónoklatokban. De úgy érezték, mégis hangot kell adniuk a véleményüknek.

Különben is, sokkal hiteltelenebb, mikor egy középkorú politikus két mondatot nem tud elmondani anélkül, hogy a lapjáról ne lesne.

2018. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
Szerencséjük van hogy nem én vagyok a miniszterelnökük. Megmutatnám én nekik milyen is egy diktátor :D
2018. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!