Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánt akkor most 1,8 millió...

Orbánt akkor most 1,8 millió ember megválasztotta és harcolni fog 7 millió sorosbérenc ellenség Magyar ellehetetlenítésén?

Figyelt kérdés
Faxa kis program. Egy ország miniszterelnöke többnyire nem az ellenzék kiírtásán fáradozik, hanem a nép fellendülésén...
2018. ápr. 15. 16:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem tetszik az ország programja, nyugodtan költözz el innen. Senkinek sem fogsz hiányozni. Már pedig itt mi (legalább!) még 4 évig Soros ellen fogunk küzdeni, és a bevándorlás ellen! Megszoksz vagy megszöksz cimbi.
2018. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Jó ez, hogy ennek már az egész Magyarság ellenség kivéve azt a 1,8 millió embert aki rájuk szavazott?
2018. ápr. 15. 16:22
 13/23 anonim ***** válasza:
64%

Az a baj hogy nem tudjuk hogy akik nem szavaztak azok miért nem.

Szerintem a nem szavazók se a fideszt se az ellenzéket nem akarták.

Nem tudjuk hogy őket ellenségnek tekinti a fidesz vagy nem.

Végülis a nem szavazók sem szavaztak a fideszre ezért a fidesz terminológiában lehetnek ők is ellenségek. De ugyanezzel az erővel az ellenzéki pártok is az ellenségeiknek tekinthetik őket.

2018. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

"Ha nem tetszik az ország programja, nyugodtan költözz el innen."

Én magyar vagyok és ez a hazám! Azért mert betömték a pofád 1 kiló krumplival és mi fizetjük, hogy televerte a postás 3 gyerekkel a feleséged, amiért az adófizetők pénzéből építhettél házat, még nem biztos, hogy te vagy az erkölcs fellegvára!

2018. ápr. 15. 16:26
 15/23 anonim ***** válasza:
64%

Aki nem is volt képes elmenni szavazni, az akkor mit is akart? Mert a libnácik megint egy kalap alá veszik a nemszavazó retardáltakat az ellenzékkel. Ha tehát leveszed a nyolcmillió szavazóképesből a 2,8 millió Fideszest és a nemszavazókat, akkor nem egészen jön ki a hétmillió ellenzéki magyar.

Akkor? Libnáci matek.

A nemszavazókat ugyanúgy csaphatod a Fideszhez és máris kijön, hogy a vesztes oldal kisebbsége akar harcolni a megválasztott, Fidesz által képviselt magyarok ellen. Így már nem olyan szép a matek, nem?

Istenem, annyira könnyű az ember dolga veletek, mintha az oviban akarnék szimultán sakkot játszani.

2018. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Most nektek itt 4 évig sorost fog gyúrmázni, meg 6 milla sorosbérenc magyar ellenséget? Ettől még a gyereked belehal egy el nem végzett mandulaműtétbe, meg te is a közmunkádba....
2018. ápr. 15. 16:39
 17/23 anonim ***** válasza:
38%

"Én magyar vagyok és ez a hazám!"


Akkor meg fogd be a pofád és csináld amit az igazi magyarok csinálnak! Mi vagyunk Európa védőbástyája, és a határon túli testvéreinkkel kéz a kézben megállítjuk Európa iszlamizációját!

2018. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Én senki ellen nem harcolok, de aki láncon tart meg uszít mint egy kutyát, mert annyira primitív vagy, fogd már fel, hogy 6 millió Magyarnak nem tetszik a pofája, és ettől még nem ellenség!
2018. ápr. 15. 16:42
 19/23 anonim ***** válasza:

#15: A nem szavazóknak meg nagy valószínűséggel a jelenlegi párt felhozatal retardált.

De nem hiszem hogy a szavazati joggal rendelkező de nem szavazók ott lettek volna a tüntetésen - olyan logika mentén hogy ha szavazni se mentek el akkor miért pont tüntetni mennének el?

2018. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Most nektek itt 4 évig sorost fog gyúrmázni, meg 6 milla sorosbérenc magyar ellenséget? Ettől még a gyereked belehal egy el nem végzett mandulaműtétbe, meg te is a közmunkádba...."

Kérdésre válaszolj. Hatmillió, hétmillió, mi van?

Oké hogy vasárnap, de holnapra illik majd kijózanodni.

2018. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!