Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha meg akarja nyerni valamelyi...

Ha meg akarja nyerni valamelyik választást az ellenzék 100 éven belül, a 2,5 millió szavazó le hülyézése hozzásegíti ehhez?

Figyelt kérdés
Vagy tényleg ennyire nem értenek a kampányoláshoz, és ha még ez sem megy nekik, akkor vajon mi?

2018. ápr. 12. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az van hogy ezt nem is a pártok szokják csinálni hanem a választóik és a médiumaik. Szerintem ez azért elég sokban hozzájárul ahhoz hogy a fidesznek miért is van akkora stabil szavazótábora. Akkor lennének hülyék ha azokra szavaznának akik köpködik őket
2018. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

ha mellé 3 millió szavazót össze tud szedni, akkor akár jah.


Bár az se sokkal jobb kampány, hogy én nem vagyok magyar, mert nem a fideszre szavazok.

2018. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Zsidózni kellene, illuminátizni, meg migráncsozni, az a menő a magyaroknál.
2018. ápr. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Először megalázzák őket, aztán elvárnák, hogy rájuk szavazzanak,
2018. ápr. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel választási matekkal akarták helyettesíteni azt, hogy rájuk szavazzanak, szerintem nem zavarja őket.
2018. ápr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!