Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akkora szitokszó mostaná...

Miért akkora szitokszó mostanában a liberalizmus?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 20:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Mert ahogy kommunizmus se volt, úgy liberalizmus sincs (ahogy kapitalizmus se) Magyarországon.

Összemosódik a észnélküliséggel.

2018. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
34%
Az én véleményem az (mint ex-liberális párttag!) hogy a liberalizmus ön- és közveszélyes. Arról szól hogy hogy legyünk minél birkábbak.
2018. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%
Arról a fidesz imádat szól, biztos csak elírtad. Ők már bizonyították is ráadásul.
2018. ápr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%

Mert orbán ezt adta parancsba Tusnádfürdőn. addig azt se tudták,hogy létezik ilyen szó. Persze most se tudják, hogy mit jelent, de ők rinyálnának a legjobban, ha a demokráciánk nem lenne liberális.


[link]

2018. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én amikor láttam Orbán tusnádfürdői beszédet az illiberális államról, úgy éreztem, hogy a kormányzati szervezett bűnözés legalizálásáról beszél. Nem úgy tűnt, mint aki elsősorban az állampolgárok érdekét tartja szem előtt.
2018. ápr. 17. 22:31
 6/25 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem keverted gyurcsány "igazságbeszédével", azt hallhattad. Orbántól semmi hasonlót.


Avagy a hiba a te "készülékedben" van, ha mégis olyan értelmet hallasz ki valamiből, amihez köze sincsen.


Azt, hogy a liberalizmus ma szitokszó, azt köszönheted a Szabad Demokraták Szövetségének, akik liberálisnak vallották magukat és ezen liberalizmus nevében romboltak le mindent amihez csak hozzáértek. Legyen az oktatás, család, közösség, nemzet, gazdaság.

2018. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
43%
Mert a liberalizmusban a tolvajokat mint a fidesz bebörtönzik jó hosszú időre. Ők inkább a melldöngető kirakatmagyarságot preferálják, ahol a gonosz csúnya fejlett nyugat támadásait a nagy I. Viktor kivédi, cserébe meg elnézik neki ahogy kifossza és a béka valaga alá zülleszti az országot.
2018. ápr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%
Nézd meg Európa szerte miért küzdenek a liberálisok! Genderizmus, hullákkal való közösülés ne legyen büntetendő, bátran lépjünk homokos kapcsolatba migránsokkal /még a migránsok is a nőkre buknak ilyen mélyre még ők se süllyedtek!/, a gyerekeket tizenévesen buzdítják anális szexre, hollandoknál már pedofil pártot akarnak, nyílt társadalom, kábítószer legalizálása stb. stb. Van valami érdemleges céljuk is? De ha van, akkor is csak ezekkel keverve!
2018. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%
Mit szívsz, 8-as?
2018. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

8-asnak:


Mi ez a hullákkal való közösüléses dolog? És szerinted mi az genderizmus?

2018. ápr. 20. 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!