Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rekord számú szavazó mind...

A rekord számú szavazó mind Fidesz-KDNP-s volt?

Figyelt kérdés

Az MSZP,DK és még a Jobbik sem növelte a szavazói számát sőt ! Egyedül az LMP szerepelt picit jobban és ennyi. Viszont a Fidesz-KDNP szövetség vagy 6-7 000 ezerrel több szavazatot kapott, mint legutóbb.


Ezek szerint az emberek féltek, hogy az ellenzék betelepíti a migránsokat ? És/vagy káoszt és csődöt teremt az országban gazdaságilag? Ezért ment el tulajdonképpen ennyi ember?


2018. ápr. 17. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Mivel az ellenzék azt hangoztatta, hogy le fogják váltani a fideszt, így most azok a fideszt támogatók is elmentek, akik amúgy nem mentek volna, mert mondjuk biztosak voltak a győzelemben. Ebből aztán hatalmas bukta lett, még a fideszt is meglepte szerintem, hogy mekkora.
2018. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Akiknek jó a Fidesz,azok rövid távban gondolkodnak.

Adókedvezmény,amíg ki nem ürül az ország.Addig tömik a zsebüket még lehet.


És igen sok volt,az agyatlan,megvezetett vagy ember,vagy azok,akik féltek,hogy elvesztik a közmunkát,vagy akár közalkalmazottként hátrányuk lehet abból,ha nem a fideszre szavaznak.

2018. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Hogyne, az ellenzék azonnal betelepítené az egész Közel-Keletet, és az eredmény közlésének pillanatában államcsődöt jelentene az ország. Véletlenül sem azért szavaztak ennyien a fideszre, mert tízmilliárdokat költ arra, hogy hirdetőfelületeken, szórólapokon, TV-ben és interneten hangoztassák, hogy mindenki, aki valamilyen megoldást kínál a problémákra, amelyek megoldására képtelen a magát kúrmánynak hazudó brigád, az Soros, Simicska, Brüsszel és az ENSZ ügynöke. A sok ökör pedig bekajálta.
2018. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Sorolj már fel pár ilyen problémát és megoldást.
2018. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem pedig mert nem kívánjuk vissza a vizitdíjat és egyéb más baromságokat.
2018. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%

Valamit nem jól néztél a szavazatok számánál.


20104-ben listán 2 142 142 db szavazatot kapott a fidesz-kdnp, most pedig 2 608 086 db-t. Ezen felül voltak a külhoni szavazatok, azzal most nem foglalkozom.


de a 2014-es választási eredményhez képest belföldön 465 ezerrel több szavazatot szereztek, nem 6-7 ezerrel!!!!

2018. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

én beszéltem több hollandiában élő ismerősömmel erről.

mindannyian véglegesen elmentek nem akarnak hazajönni soha.

mindegyikük és az ott élő magyar ismerőseik is a fideszre szavazott amin én ledöbbentem.

azt mondták azért,mert hogy ez a hülye ott lent legalább leállítja a füstös képűek áradását,mert nem kell már több.

azt lesza-rják,hogy diktatúrát épít meg hogy szétlop mindent,ez a része nem érdekli és nem is érinti őket.

annyi a lényeg nekik hogy a kevésbé civilizáltak ne jöhessenek be európába és már tőlük jó távol fel legyenek tartóztatva.

2018. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Vagy ennyire birkák a magyarok, vagy elcsalták a választásokat. Egyik lehetőség se túl szívderítő.
2018. ápr. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
Igen a fidesz mozgósított. És azért is mentek el mert a másik oldal csak birkázni tud meg hogy agymosott mint ahogy azvelőttem szóló teszi. Ez is sok mindenkit mozgósít mert úgy van vele azért is elmegyek.
2018. ápr. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!