Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyárfás Tamásra miért adta ki...

Gyárfás Tamásra miért adta ki a Fidesz a kilövési engedélyt?

Figyelt kérdés

[link]


Az már régóta pletyka, hogy ő a Fenyő gyilkosság felbujtója, de eddig úgy tűnt, hogy a NER által védett személy.

Mi történt most?



2018. ápr. 17. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Gyárfás ölette meg Fenyőt?


Hihetetlen, azt hittem portik volt az. Hisz ott volt a kocsijában a halott fenyő melett a levél, hogy mész Prisztáshoz, akit ugye portik csináltatott ki.

2018. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1: Portik állítólag a közvetítő volt. Őt bízta meg Gyárfás, ő pedig Rohácot.
2018. ápr. 17. 21:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen hogy pont most.
2018. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Mert most kell ez a cirkusz. Eltereli a figyelmet valamiről, ami ez után jön. De jelezhet ennél többet is. Talán az Orbán által emlegetett "elégtételt veszünk" megvalósításának része ez is jelezve, hogy most már egy olyan körnek is nekimennek, aki eddig sérthetetlen, illetve védett volt.
2018. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Remélem végre kiderül az igazság, akármi is az. Politikai hovatartozástól függetlenül. Elhiheted, hogy a kormány egy ilyen ügybe nem szól bele, ez a rendőrség és a bíróság feladata.
2018. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de érdekes hogy ez a csávó ilyesmiben benne volt, azért ezt nem néztem volna ki belőle. Persze lehet hogy ez is figyelemelterelés.
2018. ápr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván nem véletlen volt eddig is látókörben Gyárfás. De nem volt bizonyíték. Ő volt Fenyő legnagyobb riválisa a média bizniszben, a harcuk egész a felső politikai vezetőkig eljutott, Horn és Kuncze is próbálta békíteni őket. Én kinézem Gyárfásból, az a legnagyobb blama hogy ilyen maffiózók évtizedekig vezető pozíciókban voltak. Nemzetközi úszószövetség és társai.
2018. ápr. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Gyárfás ott lihegett mindvégig valamelyik éppen aktuális politikai elit maffia köreiben és most szorult nála a hurok. Egy másik hozzá hasonló patkány útjában áll és most félre kellett állítani. (még az is lehet hogy később felmentik amilyen korrupt itt minden)

Mindvégig tudták hogy ő a megbízó, ennek ellenére mégis kitüntetésekkel jutalmazták egészen 2016-ig. Ez az ami nagyon nincs itt rendben.

2018. ápr. 18. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Mikor meghallottam rögtön arra gondoltam, akkor ez lesz a gumicsont. A választási csalás helyett ideje lesz valami máson rágódni a népnek.
2018. ápr. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Honnnét lehet tudni, hogy Fidesz adott ki rá lövési engedélyt? Honnét tudni, hogy nem a bűnözői körök áldozták be őt tisztáldozatként, valmilyen érdekből?
2018. ápr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!