Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy bebizonyosodott: a Fidesz alelnöke megint hazudott?

Figyelt kérdés

Németh Szilárd rezsibiztos, a Fidesz alelnöke jogerősen elvesztette a pert az Eötvös Károly Intézettel szemben, mert azt hazudta, hogy a közhasznúsági jelentésükben meghatározottnál „sokkal, de sokkal nagyobb lóvét” kaptak Soros György alapítványaitól, és még azt is hozzáhazudta, hogy ezt nemzetbiztonsági jelentések bizonyítják.


A hazug Fidesz-alelnöknek most nyilvánosan bocsánatot kell kérnie a jogerős ítélet szerint a megrágalmazott szervezettől.


Szerintetek meg fogja tenni?


És szerintetek hányszor kell még bebizonyosodjon, hogy a Fidesz hazudik ahhoz, hogy a szavazói bizalma megrendüljön bennük? Vagy ez Fidesz-körökben természetes?


[link]



2018. ápr. 18. 14:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Még talán nevetnék is rajta, ha nem tudnám, hogy ezzel a sok hazudozással sikeresen elértek egy újabb kétharmadot.
2018. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Ezekre valahogy nem szoktak válaszolni. Mit is tudnának?
2018. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem, ha a bíróság-bíró valamit ítél, még nem jelent semmi mást, csak azt, hogy az a bíró mit ítélt.


Lehet fellebbezni is, vagy majd meglátjuk.


Enyhén szólva is elfogult kérdés, igaz-e.

2018. ápr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Meg sem lepődtem.Hogy a fideszesek mikor ébrednek fel végre Csipkerózsika álmukból?Tekintve, hogy most is lelkesen fejet hajtottak a diktatúrára, mint a bólogatós kutyák, szerintem soha.
2018. ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Na látod!!pont mint a 3-as!A bíró a hibás!!!És most jön az, hogy Soros- bérenc az is.Te meg vagy az elfogult...4-es voltam.Erről beszéltem.
2018. ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Jéééé? Ki hitte volna?
2018. ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Elios, Kósa 1300 milliárdja és a számtalan korrupciós ügy. Ha ezek nem rendítették meg a fanatikusokat, akkor ez a jelentéktelen kamu "Sorosozás" se fogja.
2018. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Nem ez az első hazugságuk, hazudik rendszeresen mind azorbánnal az élen.

A választásokat is csalások és hazugságok árán nyerték meg, lopnak csalnak hazudnak, ez egy ilyen párt.

2018. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
A sok elmebeteg meg elhiszi a sok hazugságot és rájuk szavaz.
2018. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Akkor lepődnék meg ha egyszer az derülne ki hogy nem hazudtak.
2018. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!