Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közszolgálati tévé hogyan...

A közszolgálati tévé hogyan számolt be a szombati tüntetésről?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam megnézni, de mindig csak a fidesz győzelméről beszéltek, meg hogy két nyomorult át akart mászni a kerítésen, meg hogy Svédország élhetetlenné vált.
2018. ápr. 18. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
:D
2018. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Akkor nem jókor nézted.

Beszámoltak arról, hoyg mikor kezdtek gyülekezni az emberek, milyen sokan voltak - felvételen muatták a tömeget még világosban is és ksőnbb, amikor a sötétben a világító fények is látszottak a kezükben. Elmondták, hogy a téren túl, a környező utcákban is sokan voltak.

Elmondták, hogy az ellenzéki politikusok közül sokan jelen voltak, de nem szólaltak fel csak civilek. Mondtak pár dolgot az elhangzott beszédekről és volt egy pár másodperces bevágá is egy fiatal, szemüveges, világoshajú srácról is beszéde közben.

Elmondták, hogy békésen, atrocitások nlkül zajlott le a tüntetés.


Később volt szó arró is, amikor már hazament a többség, de ez csak rövid hírecske formában.


Sóval meg lehet nyugodni, mindent elmondtak, nem volt hazugság sem és álhírek vagy elhalgatás sem.

Nem szokott lenni, ez nem a hír tv.

Csak nem ez volt a híradó középpontja, mert nem ez volt a nap legfontosabb híre.

2018. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja, egy százezres tüntetés tényleg nem a nap legfontosabb híre, mikor pont fennakad a kerítésen két migráncs,és Svédország is pont aznap vált élhetetlenné :))))))))
2018. ápr. 19. 00:11
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

[link]


Itt van, én is meglepődtem. Ez azért még nem az origo.

2018. ápr. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez még aznap este volt. Én másnap próbáltam elkapni a hírt. Ezek szerint este van rendes híradó? Napközben csak ötperces migráncsozást találok.
2018. ápr. 19. 00:58
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
2- mi volt a nap legfontosabb híre?
2018. ápr. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Gondoltam,hogy nem fog erre válasz érkezni már.
2018. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
voltak 15 e-en
2018. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ez a tüntetés a választások előtt lett volna, nem merték volna leadni.

Egyébként meg azok az emberek nem önszántukból mentek oda, hanem Soros fizetett nekik ezért. Biztos így volt, hisz a Tóni (az AntiLop) is megmondta:

[link]

2018. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Az, igen ezt még nem láttam. Esküszöm érik egy per most már.
2018. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!