Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem undorító,...

Szerintetek nem undorító, amit az Origo és egyéb kormánypárti média művel?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból megnéztem, vajon mit hazudtak össze a mai tüntetésről. Hánytam tőlük. Nem képletesen, konkrétan. Már nem tudom sajnálni az ott dolgozókat. Akiknek volt lelkiismeretük, azok már felmondtak.

2018. ápr. 22. 00:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
De igen, undorító. Igyekszem több forrásból tájékozódni, hogy objektív maradhassak, de az origót egyre ritkábban nyitom meg, mert a belföldi politikáról kizárólag hazugságokat írnak. Az a baj, hogy igényesebb fideszes sajtótermék nem is nagyon van, még a királyi tévé is hasonló.
2018. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%

Miért, az ellenzéki média nem ezt csinálja? Egyik kutya másik eb. Ugyanolyan elferdített, kiforgatott, erőltetett baromságokat hordanak össze. Már sokszor a fejem fogom, hogy ezekkel tényleg meg lehet vezetni a népet? És sajnos igen. Face-en mostanság sok ilyet megosztanak, néha elolvasom, de van hogy csak a cimet, de nagyon gáz. Nem vagyok kormánypárti, de a néphülyités nagyon irritál, es az ellenzéki media most ezt műveli.

Igaza van a #9-nek. El kell olvasni mind a 2 oldalt, es vonni egy átlagot. Az fog legközelebb állni az igazsághoz.

2018. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%
#12 Az ellenzéki média sem korrekt (legalábbis a libbant fele), de olyan mélyre még soha egyetlen magyar nyelvű hírportál sem süllyedt, mint az origo. Nincs egy olyan, magyar politikával foglalkozó cikk az oldalon, ami igaz lenne.
2018. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Látom, sokan írjátok, hogy az ellenzéki médiával bajotok van. Csak kíváncsiságból, tudnátok mondani egy konkrét példát, amiben bizonyítható, hogy hazudtak és kiforgatták a tényeket? (ne szélsőséges oldalakról beszéljünk, hanem pl egy Indexről vagy HVG-ről, velük kapcsolatban tudtok konkrétan ilyen esetet?)

Próbálom ignorálni a kormánypárti médiát, ahogy tudom, és a másik irányba alkotó szélsőségeseket is. Egyszerűen csak van egy bizonyos szint, ami felett nem tudok szó nélkül elmenni mellette.

2018. ápr. 22. 12:40
 15/17 anonim ***** válasza:
49%

"ne szélsőséges oldalakról beszéljünk, hanem pl egy Indexről vagy HVG-ről"


a hét vicce.

2018. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
56%
Most jön az a rész, amikor csendben hallgatnak a fideszdroidok, mivel egyetlen hazugságot sem tudnak idézni az ellenzéki médiából.
2018. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
#16, sajnálom, hogy lepontoztak, igazad van. Az igazság itt általában fáj az embereknek.
2018. ápr. 22. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!