Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol lehet jelentkezni?

Hol lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, hogy a Soros György alkalmanként 20 ezer forintot fizet a tüntetőknek. Ez érdekelne. Hol lehet jelentkezni? 20 ezerért kimennék én is. Egyébként meg nem megyek, mert sokat dolgozom hétköznap, fáradt vagyok és inkább pihenek.

Egyébként meg nem értek egyet a fidesz minden lépésével. Pl az, hogy nem engedi be a migránsokat, az oké. De az nem tetszik, hogy a nőket nem egyenjogú állampolgároknak tekinti, hanem szülőgépeknek és a nőket okolja a kevés gyerek születésért. Nincs még gyerekünk a barátnőmmel és nem azért, mert ő nem akarja, hanem mert még én nem akarok és ezt épp ésszel megérti. A semmire, az albérletbe, a szinte minimál béres melóra egyenlőre nem.

f/26



2018. ápr. 22. 06:42
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Hej, gyerek, téged folyamatosan szopatnak!

Menj inkább békemenetre, ott garantáltan fizetnek, igaz, csak 5000-t, de ha vidéki vagy még meg is etetnek...

A tüntetésekért csak a békemenetelésen fizetnek a köz pénzéből, Sorosnak esze ágában sincs marhaságokra költeni a pénzt, a saját vagyonából!

Ő inkább a vörösiszap-károsultakat segélyezi (ha el nem lopják menet közben), mert annak van értelme!

Meg egyetemet finanszíroz, mert annak is van értelme és haszna!

Életében persze ő is költött haszontalan dolgokra: pl. Orbánékat kiiskoláztatta, a Fideszt feltőkésítette... Azóta ő is rájött, hogy hülyeségekbe nem szabad befektetni...

2018. ápr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Molyember ***** válasza:
83%
Lehet, hogy nem olvasol híreket, de a Fidesz beengedi a migránsokat.
2018. ápr. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem beengedi, hanem becsalogatja, szerintem komoly különbség. Beengedni azt lehet aki be akar jönni, a fidesz viszont külföldön reklámokkal veszi rá őket, hogy be akarjanak.
2018. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

20 ezret? Áh, annyiért fel se kelnék az ágyból. Nekem egy ide kommentelésért is többet fizet. 100 ezret, kérsz belőle?


Egy sorosbérenc.

2018. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!