Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesti polgártársak, ti...

Budapesti polgártársak, ti kit szeretnétek inkább ellenzéki főpolgármesterjelöltnek, Horváth Csabát vagy Karácsony Gergelyt?

Figyelt kérdés

Eléggé úgy tűnik, hogy közülük fog eldőlni.


A magam részéről ha csak közülük lehet választani, akkor 1000x inkább Horváth Csabát javasolnám, legalább látom rajta, hogy a maga módján azért kiáll Budapest érdekei mellett, látszik hogy valahol azért mégiscsak fontos neki ez a város, elvégre ő maga is tősgyökeres budapesti.


Karácsony ezzel szemben egy gyenge kiállású, akaratgyenge, nyámnyila, bukásra ítélt, nyírségi, biciklitologató, bajkeverő, egalitárius, tahó, felkapaszkodott szegénylegényből lett megélhetési politikus, aki abszolút nem tudja átérezni a fejlődésre törekvő, GDP tekintélyes részét megtermelő budapestiek gondolkodásmódját.


2018. ápr. 23. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Bárkit aki nem zsidó!
2018. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsőről életembe nem hallottam. Karácsony meg tragikomikus... 2014-ben Staudtra szavaztam. Lehet most is rá fogok, mert egyelőre ugyan nem tudok sokat, de nem erős a felhozatal
2018. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Budapesten a Jobbikra adott szavazat kidobott szavazat, 5 %-ot sem fognak elérni, pláne ilyen állapotban.
2018. ápr. 23. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
3, Kivétel nélkül minden választókerületben jobb eredményt értek el még egyéniben is... Aztán a listáról ne is beszéljünk... Mindenesetre nem vagyok hajlandó a "kisebbik rosszra" szavazni
2018. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A Jobbik az már nem párt, inkább csak 1 rossz vicc.
2018. ápr. 24. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!