Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyaroknak miért van...

A magyaroknak miért van szükség egy vezetőre?

Figyelt kérdés

A magyaroknak mindig szüksége van egy vezetőre, megmentőre, akit lehet isteniteni vagy épp hibáztatni mindenért. Nem vállalják a felelősséget, nekik az kell hogy megszavazzanak valakit ( az se érdekli ha nem ő szavazza meg ) aki aztán megmondja a tutit.

Világát éli a Horthy kultusz, a Kádár kultusz de a fidesz 2,8 millió szavazójának is jó része az "Orbán kultusz" miatt szavaz, nem mert egyetért a fidesszel ( sokan nem azt mondták hogy "azért szavaznak a fideszes mert...", hanem szó szerint kimondták hogy ők Orbán Viktorra szavaznak és Orbán Viktorra kell szavazni, stb ).

De nekünk miért kell egy vezető? A magyarok miért nem tudják vállalni a felelősséget a saját döntéseikért?


2018. ápr. 23. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Mert beee beee beeeee
2018. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Szervilizmus
2018. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez inkább úgy van, hogy mindig akad valaki aki rá akarja erőltetni magát az ostoba emberekre, akik gondolkodni is lusták, aztán zsák a foltját megtalálja. Ha meg folyamatosan is itt az ellenség (Soros, migránsok, pirézek stb.) akitől meg kell védeni az országot, akkor nyert ügye van minden elmebetegnek.
2018. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Mindenki azt kapja amit érdemel. A magyar embernek egy ilyen gyűlölködő, hazudozó tolvaj kell.
2018. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd, én nem istenítem Orbánt, akadnak elég érdekes felvételek róla, de valahogy úgy éreztem, hogy egyik ellenzéki pártnak sem volt jobb programja én meg már kinőttem abból a korból, hogy utáljak valakit azért mert a kondér közelében van...
2018. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

Vezetőre minden csoportnak szüksége van, ez a normalitás, különben káosz van.


aAz istenítés pedig... - hát mindenki azt tudja, amire megtanították. Tudod, a jó Bánk is azt mondja: tűrj békességgel. Ezt mondta a török, a Habsburg, a német, az orosz és ezt mondja Orbán. Nagyon kevesen hallottak mást. Azt hiszik, ez a norma. Egyszer majd, ha lesznek okos és türelmes tanítók - megértik, hogy nem ez a menő.

2018. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Itt az a probléma, hogy nem tudom sírjak vagy nevessek a választások eredményein, mivel a fityesz-Keresztény De Nagyon Pedo koalíció után, a 2. legnépszerűbb párt a jobbik volt.


Ergo a jelenlegi kormányban, ott a nemzetikeresztény csapat, akik az új kötelező közmunka érettségi előtt jellegű oktatási rendszerükkel, lassan szociál Darwinizmusig süllyedő egészségügyükkel, és a nyugdíjasokra építő középkori eszméikkel, mindent megtesznek hogy egy Orosz/Török jellegű, malagyec, kemény, intoleráns, nacionalista nemzetállamot hozzanak létre....


De az április 8. as adatok alapján, sajna valószinű hogy ha le is váltja narancsékat valaki, azok a nácik lesznek, akik folyton a kivándorláson hisztiznek, mert nehezen veszi be a gyomruk hogy nincs mindenkinek pirosfehérzöld turul tetoválva a fenekére.



És ez a tény nagyon jó példa arra, amit a kérdező mond.

A magyar népnek ez kell. Egy nemzeti nacionalista grupp, akik majd gondolkodnak helyettük. Legyen az jobbik vagy fidesz.

2018. ápr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!