Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Aranykéz utcai robbantást...

Az Aranykéz utcai robbantást szerintetek ki rendelte meg?

Figyelt kérdés
Szeretnek mindent Portik nyakába varrni, de ez nem az ő stílusa volt. Legalábbis a kivitelezés.

2018. ápr. 24. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Soros volt
2018. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Mint "gyakorlott szakember" mondom neked, hogy Sanyi bátyánk mancsa volt a dologban! Tudod az a bizonyos, magas polcon üldögélő, Pin... Sándor. Komoly összegben mernék rá fogadni.
2018. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lazy Lover ***** válasza:
44%
Megrendelő orbán viktor végrehajtó pintér sándor....
2018. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem biztos hogy nem az Orbán húzódott meg a háttérben, Sanyi bátyánknak volt félnivalója!
2018. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2

Nekem is furcsa hogy amikor egyre gyakrabban hozták fel alvilági arcok hogy pintér mindenről tudott meg neki is voltak bizniszei, meg magasra nyúló politikai szálakról és akkor volt egy ilyen leszámolás. Pont Orbán Viktor beiktatása előtt egyfajta üzenetként.

2018. ápr. 24. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Elfelejtették az emberek, hogy a robbantás előtt Pintérrel találkozott egy étteremben Pintér hívására, és a kocsijához visszafelé menet szállt el a kispolski!
2018. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként pedig Pintér lehetett az olajbiznisz feje, Boros pedig túl sokat tudott!
2018. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos ott voltam a robbanáskor :-(

Meg is jegyeztem előtte az ismerősömnek hogy milyen sz@rul állt be valaki azzal a vacak kispolákkal, pedig van neki elég hely a járdáig. :-D majd pár perc és pukk, rohantunk az utcára hogy mi a frász volt az. ) A fene tudja, Pintértől kezdve sokaknak a begyében volt ezért többen is letehették érte a lóvét hogy végleg távozzon.

2018. ápr. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerény véleményem szerint a Vizoviczki Laci...Sok ember az útjában volt anno neki is, és akkor kezdett terjeszkedni egész Budapest éjszakai életében.
2022. dec. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!