Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a fideszesek szerint a...

Ha a fideszesek szerint a rossz egészségügy csak egy kampányfogás, akkor hogy lehet az, hogy a bőrgyógyászathoz csak 1 hónap múlva kaptam időpontot? Ennyire nincs itt hon orvos?

Figyelt kérdés
És mi van azokkal akiknek súlyos rákbetegségük van? Ilyenkor mindig eszem bejut a több százezer forintos stadionépítés. a több százezer forintos Soros lejárató plakátolás stb.

2018. ápr. 27. 09:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%
Hát nem tudom én Dunaújvárosba járok oda tartozom. Olyan rossz élményeim nekem nincsenek. Lehet hogy ez helyfüggő us ezek szerunt. Itt ct-re max klt hetet kell várni. De tíz napra kapni időpontot. Szerintem az elég baráti. Megy a felújítás is. Multkor mint utólag kiderült vesegörcsel kerültem be a sürgősségire. Se halottak ellétatlan haldoklók nem voltak. Kb öten várakoztak vasárnap este. Én a nagy fájdalmaim miatt öt perc alatt bekerültem. Befektettek már másnak délelőtt teljes körűen kivizsgáltak. Azóta tegnap előtt megvolt a második vesekőzúzásom is. Javul a helyzet nagy mértékben. Többet már nem is kell mennem. Azért írtam le hogy pozitív példa is legyen.
2018. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Az egészségügy már most sokkal jobb állapotban van, mint 8 éve, van, ahol már robotok is dolgoznak benne (saját tapasztalat), épül a szuperkórház is:


[link]

2018. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nemelég hogy nemad az orbán kormány elég pénzt a kórházaknak még az UNIO által adott pénzeket is ellopják.


[link]


Ez egy ilyen párt, becsületük? jellemük? gerincük?

2018. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 szántóvető ***** válasza:
ennyire kevés kenőpénzt csúsztattál a megfelelő helyre.
2018. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap? Örülj neki. Papám hasi panaszival tavaly június végén augusztus végére (gyk. 2 hónap) kapott UH-ra időpontot. Végül pár nap után elintéztük magánban - sajnos jól tettük, vastagbélrák, bélelzáródás közeli állapot, májáttétekkel... Innentől viszont relatíve gyorsan ment minden, röpke három és fél hét alatt meglett minden vizsgálat, és meg is műtötték (addig meg diétán tartották...), majd újabb egy hónap lábadozás után kemó.


És még így is szerencsénk volt. Közeli ismerősöm nagynénje mellrákos lett, ott hónapokat(!) csúsztak a műtéttel ilyen-olyan bagatell okok miatt, miközben nem volt áttétje.


Szintén eü végzettséggel mondom, hogy nagyon sok kórház egy igazi kupleráj.

2018. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%
Orbán a magánszféra felé tereli a csőcseléket aki nem akar megdögleni, a kasszában meg marad a befizetett TB ennyire egyszerű....Szerinte, mi hasznot hajt az aki 60 évesen kinlódik egy rákkal és meggyógyul, és veszi fel a nyugdíját még vagy 5 évig, és pazarolja amit befizetett 45 év munkaviszony alatt orvosokra?
2018. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Még ha "csak" az lenne a baj, hogy egy bőrgyógyászatra egy hónapot kell várni... De hogy mindenféle orvost kötelezően beosztanak sūrgősségi ügyeletbe is (nőgyógyászt is) akiknek semmi ilyen irányú tapasztalata nincs, az felér egy emberkísérlettel. Vagy pl vegyük a tatabányai mintakórházat (...) az idegsebészetre Pestről jár le egy orvos hébe-hóba, van ugyan MRI gép, csak kezelő személyzet nincs, így mehetsz Győrbe 2-3 hónapos várólistával, vagy Fehérvárra pénzért. Hogy a rohadó falakról, ótvar körülményekről, ehetetlen kosztról már említést se tegyünk...

Sajnos nem csak neked jut eszedbe a stadionépítés ilyenkor. Ahogy -felteszem- az illetékesek nőnemű közvetlen hozzátartozója sem...

2018. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!