Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent számodra május 1?...

Mit jelent számodra május 1? Milyen politikai megemlékezésre mentél el?

Figyelt kérdés
Hogyan gondolkozol a mai politikai aktualitások tükrében május 1.-éről ? Hogyan ünnepelted?
2018. máj. 1. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
1,0; 2,0; 3,0; 4,0.
2018. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Évekig terveztük, hogy majd kimegyünk a Jobbik majálisra, de valamiért mindig meghiúsult.


Most meg már nem mennék, ha pisztolyt tartanának a hátamhoz, akkor sem. De ahogy olvastam valahol, már nincs is Jobbik majális.


Már Jobbik sem lesz sokáig.


Amúgy most jöttünk haza, volt itt egy nagy felhajtás a közelben, vurstli, zenebona, egy haverommal és családjával mentünk, de inkább csak a gyerekek kedvéért, vattacukor, dodzsem, de nekem ez már túl nagy zsivaj. Jobb itthon sörözgetve kommentelgetni.


Szép az idő, zöld minden, élvezem a korai nyarat, szép fehér gyerekek szaladgálnak, sehol egy fejkendő, no - go zóna, tele a játszótér gyerekekkel. Tegnap Esztergomban voltunk, esznek - isznak, költenek a magyar családok, látszik, hogy van egy lassú javulás. Én optimista vagyok, a balliberálisok szarrá verve, stabil az ország, ha nem lesz háború vagy valami nagyobb gáz, további fejlődést várok.

2018. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva ez az egyetlen piros betűs nap ami semmit nem jelent nekem. A május fát szép hagyománynak tartom, ennyi.
2018. máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Olyan megható az előző válasz, többet hozzá se tennék.
2018. máj. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem Magyarországon lakom már életvitel szerűen.

Idekint Május 1. államilag nagy ünnep. Egy program van, amin részt tudsz venni (kivételesen nem kötelező menni, de megjegyzik ha nem vagy ott). Én imádom.


K. N.

2018. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Május 1. olyan nekem, mint az összes többi fizetett ünnepnap. Hosszabb a hétvége, nem kell dolgozni, de kifizetik - semmi több. Így, négy nap alatt végre ki tudtam aludni magamat, amire amúgy egy kétnapos hétvége kevés szokott lenni.
2018. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmit, akinek van munkahelye annak meg (kivételek vannak, bizonyos munkaköröket értve) egy munkaszüneti napot ez a komcsimaradék szokás.
2018. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!