Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik a kedvenc politikusaid a...

Kik a kedvenc politikusaid a kormányból?

Figyelt kérdés
2018. máj. 3. 13:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A Szondi teszt összes variációja felvonul...
2018. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem Kásler lesz. Már várom, hogy bevezessék a vallási törvényeket, kereszteket az iskolákban, napi hét óra hittant, testnevelés helyett körmenetet, kötelező misére járást. Remélem, hogy bezárják a kórházakat, és a helyükre templomokat, bazilikákat emelnek. Itt fog folyni a gyógyítás imák kántálása keretében. Három Miatyánk egyenlő lesz egy védőoltással. Az adó 1%-ot az egyházaknak kell majd felajánlani, s ezen kívül még bevezetik a tizedet is. Olyan szép utópia! Nem?
2018. máj. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
Nekem Németh Szilárd a kevencem, mert őt nézve, nyilvánvaló, hogy segghülyeként, minimális szókinccsel, igénytelen megjelenéssel, kultúrális csődként is lehet milliomos valaki...
2018. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Még a korábbiakban egy-kettő talán volt (na nem kedvenc, de legalább elismerést érdemlő). Az újban rátermett nincs, a szórakoztató értékük erősen kopottas. Talán Kásler bácsi hozhat valami színt, de csak mert nincs iskolás korú gyerekem (jut eszembe: nem iskolás korú sincs) és igénybe tudom venni a magánegészségügyi szolgáltatásokat. Enélkül már biztos nem lenne olyan vicces.
2018. máj. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit kell a Németh Szilárddal problémázni. Igenis nekem tetszik, egyenesen fogalmaz, rendes embernek látszik. Az biztos, hogy nem fogja senki eltéríteni attól, amiben meg van győződve, és ez érték.


És a Káslert se tessék bántani, hanem a másodkézből szedett infók helyett tessék elolvasni eredetiben, amiket mondott. Bölcs ember.


Nekem nagyon szimpatikus a honvédelmi miniszter is, most nemrég volt vele egy riport, katonaruha nélkül okos, megfontolt embernek látszik.

2018. máj. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!