Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi pontosan egy önkormányzati...

Mi pontosan egy önkormányzati képviselő feladata?

Figyelt kérdés
Mennyi időt vesz el, egyetem mellett lehet így dolgozni, vagy inkább ne gondoljak erre, mert túl időigényes.
2018. máj. 4. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl időigényes. Inkább az estéket veszi el.

Én egy 18 ezer lakosságú városban élek. Nálunk önkéntes alapon végzik a képviselők a feladatukat. Tehát a fizetésüket nem veszik fel, van mellette állásuk. AZ ülések esténként vannak, a rendezvények meg hétvégén, ahol segítenek, "dolgoznak".

2018. máj. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyetem mellett történne a dolog (természetesen csak, ha összejön) és ez is kb. 15-16 ezer fős város. Nos, én az igazat megvallva örülnék, ha jogi kar mellett lenne egy kis betevőm, hiszen nem olcsó mulatság az egyetem és nem szeretnék a szüleimen élősködni 20 évesen. A politika pedig érdekel, szóval nyugodt szívvel végezném a feladatokat.
2018. máj. 4. 10:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy a politika érdekel, de jövőre lesznek a választások, mit tudsz lerakni addig az asztalra, ami miatt megválasztanának téged?
2018. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

- bejárni szavazni a közgyűlésre

- munka után átvenni a kenőpénzt

- kivinni Svájcba az elsikkasztott közvagyont

- fizetni a százalékot Lőrincnek

- ápolni a kapcsolatot a helyi maffiával, a választásokkor nagyon jól fognak jönni, ha szavazatokat kell vásárolni vagy az ellenfeleket kell megfélemlíteni.

2018. máj. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4: te kevered az önkormányzati képviselőket az országossal...

Az önkorinál a saját dolgokra sincs elég pénz sokszor, nemhogy lenyúlni...

2018. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Kap 80 ezret, laptopot, telefon, internet...ennyi dióhéjban
2018. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez pontosan meg van határozva. Ha azonban Fideszes vagy, akkor nem kell betartani. Bármilyen baromságot megcsinálhatsz a kerületi állampolgárok kárára is, majd megvéd Polt Péter.

Ha nem Fideszes a polgármester, akkor még a legjobb (az önkormányzat és a kerület lakóinak érdekeit szolgáló) javaslatot is azonnal le kell szavazni. Ha bármilyen Fideszes baromságot kell elfogadni, azonnal az IGEN gombot kell megnyomni.

Ilyen egyszerű.

2018. máj. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!