Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Indultam az önkormányzati...

Indultam az önkormányzati választásokon képviselő jelöltként. Szimpatikus ha a juttatásom egy részét felajánlom helyi jótékony célokra? Többi lent.

Figyelt kérdés
A kampányom része volt az is, hogy ha megválasztanak, a képviselői juttatásom 1/3 részét mind az 5 év alatt helyi jótékony célokra ajánlom fel. Ezt nagyon komolyan is gondolom, éves szinten egész jó kis pénz, lehet vele kezdeni ezt-azt. Ez mennyire szimpatikus az embereknek? Van esély rá hogy aki nem ismer, emiatt is szavaz rám vajon?
2014. okt. 6. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem szívből csinálod, akkor csak egy számító kis dög vagy, mint a többi politikus. Márpedig ahogy leírtad, csak a szavazatért csinálod.
2014. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mint írtam, komolyan is gondolom. Egyébként is szoktam segíteni ott ahol tudok, pl szegények javára élelmiszergyűjtés, a település virágosítása, stb. Nem értem, miért kell le "dög"özni a másikat. Miért vagy rosszindulatú?
2014. okt. 6. 14:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikusnak épp szimpatikus, de nem egyedi. Nagyobb településeken ez szinte általános.
2014. okt. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos nem az, valahogy. A településen ahol lakom, az a szokás hogy a pénzes emberek, szórakozásból elindulnak a választáson. De most talán változik a tendencia, többen is indultak, fiatal, 30-as, 40-es átlagemberek és ezt jónk tartom, még ha én nem is kerülök be.
2014. okt. 6. 14:09
 5/7 A kérdező kommentje:
A fent említett pénzes képviselőknek pl baromira nem hiányzik az a pénz amit a képviselőséggel keresnek, mégse ajánlanak fel sehova egy fillért se.
2014. okt. 6. 14:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha én is választhatnálak, tisztelnélek a felajánlásodért, de ez nem lenne szempont a döntésemben. Ismeretlenre pedig egyáltalán nem szavaznék, bármit ígér is.

De tényleges választóidnál sem igen remélhetsz emiatt értékelhető mennyiségű többlet-szavazatot. Ha ez előnyt jelentene, akkor vetélytársaid is tennének ilyen felajánlást, különösen, ha mint írod, az egyáltalán nem jelentene anyagi terhet nekik.

2014. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze az nyilvánvaló hogy más is kell ahhoz hogy adott emberre szavazzanak, sőt. Köszönöm szépen a véleményekt :)
2014. okt. 6. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!