Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazók, mit...

Ellenzéki szavazók, mit változtatott a 2018-as választás az ellenzéki pártpreferenciátokon?

Figyelt kérdés

Nekem alapvetően átalakult minden meglátásom velük kapcsolatban, nagyon negatív a véleményem. Egészen máshogyan és más alapon értékelem őket.


Megírnátok csak annyit kire szavaztatok és most kire szavaznátok?


Én a Jobbikra szavaztam listán, ha most szavaznék Együtt vagy DK kapná a voksomat.


2018. máj. 4. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Jobbikra szavaztam, most is rájuk szavaznék.


Még nincs új elnök, de az új elnöknek a személyétől függetlenül adok azért esélyt hogy lássam hogy mit is szeretne. Ha valamiért nagyon csalódnék (pl. rázendítenek a radikális baromságokra és a Fidesszesl versenyeznek hogy ki tud "nagyobbat mondani"), akkor talán a Momentumra szavaznék. DK-ra, MSzP-re, és Fideszre soha, az LMP jelenleg nagyon szét van csúszva, így legkisebb rossz elve alapján akkor a Momentumra szavaznék.

2018. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Előre tudtam, hogy nagy bukás lesz (teljes ellenzéki összefogásnak lett volna csak valami esélye), listán MSZP-re, egyéniben az állva maradt balos jelöltre szavaztsm. Az MSZP-t se becsültem sokra, se a sokszor köpönyeget forgató miniszterelnökjelöltjüket, de még mindig jobbnak találtam a többinél.


Az meg egyenesen vicc volt, ahogy a Vona azzal hülyítette a választóit, hogy győznek...:)


Nincs pártpreferenciám most sem. Minden népnek olyan kormánya van, amilyet megérdemel.

2018. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Nem nekünk kéne átalakulni, hanem nekik, most megint rádöbbentek arra, hogy koordinált indulás nélkül itt labdába nem rúgnak, simán eldobtak 10-15 nyerhető egyéni körzetet, ahol a fideszes jelölt csak 35-40%-al nyert a kis kakaskodásuk miatt, hogy nem lépnek vissza.

Újra kiderült, hogy ez egy kétpárti választási rendszer, úgy kéne játszani, elég megnézni, hogy fideszesek mit sivalkodnak elvtelen ellenzékiekről, meg összenő, ami összetartozikról, ha együttműködnek, tudják ők nagyon jól, hogy külön külön simán lehet verni őket, de ha az ellenzékiek egy jelöltre szavaznak, akkor baj van, mert nem lesz sétagalopp. Most megint az ellenzék összetolt nekik egy kétharmadot.

2018. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Semmit, ugyanúgy a Jobbikra szavaznék most is. Jóérzésű magyar embernek nem lehet gusztusa a többi párt közül egyikhez sem.
2018. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

"Jóérzésű magyar embernek nem lehet gusztusa a többi párt közül egyikhez sem."


Aki inkább a Fidesz maffiát választja amennyiben a Jobbik egyedül nem válthat kormány, annak a jóérzését hagyjuk...

2018. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
Együttre szavaztam, a korrupció elleni harcukkal nyertek meg, nem csalódtam bennük, megint rájuk szavaznék, a kormányváltás rajtuk nem múlott.
2018. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!