Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem szimpatizálok a fidesz...

Ha nem szimpatizálok a fidesz politikájával, akkor miben reménykedjek? Milyen bíztató dolgot tudtok mondani? Nagyon nyomasztó a helyzet.

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 07:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%

Így jártál. Máskor meg más kesergett, '94 - ben, 2002 - ben, 2006 - ban.


Egyszer fent, máskor lent. Négy év az egész. Egy hónapot már letudtál belőle.

2018. máj. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
4 év? Hányszor 4 év?
2018. máj. 5. 07:13
 3/21 anonim ***** válasza:
20%
Az, hogy szerencsére attól még az ország fejlődik, attól függetlenül, hogy te mivel vagy kivel nem szimpatizálsz. Jön a nyár, engedd el a témát, élvezd az életet, 4 év múlva meg majd meglátdod, épp ki mennyire szimpatikus.
2018. máj. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%
Annyiszor 4 év, ahányszor győznek a választásokon. Ez egy ilyen dolog. Nem a világ dőlt össze, mert a Fidesz nyert.
2018. máj. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Semmiben, csak egyre rosszabb lesz.
2018. máj. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
13%

3

Nem, az ország nem fejlődik, eddig sem fejlődött. Menj el vidékre, nézd meg milyen putriban élnek az emberek, milyen szellemi szinten vannak.

2018. máj. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
Most is vidéken vagyok, sehol egy putri, és szerintem magasabb szellemi szinten vannak az itteniek, mint a butapesten tüntizők, akik azt hiszik, elérnek bármit a bohóckodásukkal.
2018. máj. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%

Csatlakszom a heteshez, én is vidékről írok, nálunk sincsenek putrik.


Tüntikézés helyett hétvégente mifelénk a kertben dolgoznak az emberek, termelnek, építik-szépítik az országot.


Az utcákon károgó belpesti csürhére pedig ferde szemmel néznek...

2018. máj. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%

#6


Köszi, itt vagyok "vidéken", csücsülök a saját házam konyhájában, nézem a nagy kertet éppen a nagy teraszon keresztül. Majd nemsokára átmegyek a házon és mindenkit felébresztek a saját szobájában, mert vendégeink lesznek és a nagy házat nagyon sokáig tart rendbe tenni, a nagy kertet szintén.

A szomszédaink hasonlóak, persze az utcánkban több társasház is van. Csak a parkoló kocsiktól alig lehet közlekedni az utcánkban, mert hiába van mindenkinek saját garázsa vagy kocsibeállja a

2018. máj. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
15%

#6


Köszi, itt vagyok "vidéken", csücsülök a saját házam konyhájában, nézem a nagy kertet éppen a nagy teraszon keresztül. Majd nemsokára átmegyek a házon és mindenkit felébresztek a saját szobájában, mert vendégeink lesznek és a nagy házat nagyon sokáig tart rendbe tenni, a nagy kertet szintén.

A szomszédaink hasonlóak, persze az utcánkban több társasház is van. Csak a parkoló kocsiktól alig lehet közlekedni az utcánkban, mert hiába van mindenkinek saját garázsa vagy kocsibeállója a a társasházi lakásoknak, a második autó - amit azóta szereztek ugyebár, amióta a fidesz óta olyan rosszul élünk és egyre több itt vdéken a minimálbéres meg közmunkás, meg nyomorgó ember.


Az egész településrész hasonló "putrikból" áll, ahogyan még másik három is ilyen, a gazdagabbak kicsit odébb laknak a domboldalas, panorámás részeken.


De tudom, biztosan jobb a pesti rokonaimnak, az ő szuper 50-60 nm2-es panellakásaikban.

2018. máj. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!